Resmi Açıklama ''Kaleci Transferi''

Metin Albayrak: 'Gelecek sezon için kaleci transferinin ‘K'sini bile düşünmüyoruz'

GÜNDEM 22.04.2015, 15:58
4337
Resmi Açıklama ''Kaleci Transferi''

Beşiktaş'ın yeni sezon planlamasında kaleci transferi hiçbir şekilde gündemde olmayacak.
Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, önümüzdeki sezona ait planlamalar içinde kaleci transferi yapmaları gibi bir durumun söz konusu olmadığını açıkladı. Albayrak, 'Basında zaman zaman yer alan kaleci transferi yapacağımız haberleri gerçek dışı. Bizim gündemimize hiçbir zaman kaleci transferinin ‘K'si bile gelmedi.

 

Elimizde 3 tane çok iyi kalecimiz var. Tolga ve Cenk'ten sonra onların yerine geçen Günay'ın ortaya koyduğu performans bile herkesin takdirini toplamış vaziyette. Niye kaleci transferi yapalım ki? Zaten bunların haricinde alttan gelen çok iyi ve gelecek vadeden 2 tane daha genç kalecimiz var.

 

Biz şu anda bütün takım, yönetim ve camia olarak sadece önümüzdeki 7 maça konsantre olduk. Bütün dikkatimizi şampiyonluk yarışına verdik. Bu aşamada transfer konuşacak değiliz. Tabii ki bir yandan da önümüzdeki sezona dair planlamalarımızı yapıyoruz. Ama bunu herkesle değil, kendi içimizde konuşuyoruz. Henüz sezon bile bitmemişken transfer haberleri ile gündemimizi meşgul etmek istemiyoruz. Hele ki hiç gündemimize dahi gelmeyen konuşmaların satır arasında bile geçmeyen kaleci transferi haberlerini doğru bulmuyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (10)
metin demirel 6 yıl önce
gördük 1. kalecimiz tolga brugge maçında ortasahadan kendisine yuvarlanarak gelen topu ıkıpta tutamadı cenk saatli bomba zor şutları kurtarıyo kolayları yiyo günayada bakacaz bakalım iyi gibi ama 2 3 maçta belli olmaz yabancı kontenjanı açıldı hala yerli malı diyonuz arkadaş ne ters insanlarsınız yabancı yasak olsa yabancı alırsınız
kartal 6 yıl önce
kalecilere bak. üçünü topla bir kaleci yapmaz.
bossBesiktasss 6 yıl önce
futboldan anlamayan kisiler Besiktasimizi yönetiyor,defolun gidinbe düsün YAKAMIZDAN....Kaleci yüzde yüz lazim.Kör olmalisiniz ne derece yarim yamalak kalede duranlari...
osman 6 yıl önce
lan bossbesiktaş sen cidden malsın, yönetim acil kaleciye ihtiyacımız var desin kalan 7 maç artık ne olur düşün (gerçi sende beyin yok nasıl düşüneceksin ki), yada menejerler ve kulüpler kaleci ihtiyacımız olduğunu bilip fiyatı ikiye katlasın dimi. lütfen daha doğruluğu bile belli olmayan haberlere mallar yorum yapmasın.
PASCALL 6 yıl önce
SAKIN HA SAKINNNN.... TOLGAYA GÜVENMEYİN... AĞLAYAN ZIRLAYAN... RAKİPLERİNE OMZUNU GÖSTEREN... BRUGGE DEN ELENMEMİZE... FENER MAÇINDA OYUNDAN ÇIKARAK YENİLMEMİZE SEBEP OLAN... TOLGAYA ASLA GÜVENMEYİN... CENKİN GÜNAYIN YÜREĞİNİN.. ONDA BİRİ OLMAYAN... TOLGAYA GÜVENİRSENİZ... SENEYE 3.CÜLÜKTEKİ YERİNİZİ AYIRTIN......
deserteagle 6 yıl önce
keske gelse enyama mirmic gibi duvar gibi kaleci !! ama visiyonsuz yonetim ve bazi tarâftar tolga denen dandik kaleciyi hala koruyolar !!
uğur 6 yıl önce
Metin albayrak kimki kalecisi kim olsun,
yönetici kalitesi = futbocu kalitesi
metin bey 6 yıl önce
elimizde 2 tane kötü kaleci var.günay inşallah iyi olur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın