Resmen tuzağa düşürüldük

Beşiktaş'ın golcü oyuncusu Cenk Tosun, Süper Lig'de Fenerbahçe karşısında aldıkları yenilgi hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

GÜNDEM 13.10.2017, 11:18 13.10.2017, 22:06 kartalbakışı.com
1136

Beşiktaş Dergisi'nin Ekim Sayısı'nda Cenk Tosun ile ilgili özel bir kitapçık verildi. Yıldız futbolcunun bu kitapçıkta yer alan bazı sözleri ise dikkat çekti. Milli golcü olaylı Fenerbahçe derbisi ile ilgili sert sözler sarf etti.

***

İşte o açıklamalardan satırlar:

"Bir pozisyonda eğer bana faul yapılmış ancak düdük çalınmamışsa emeğim çalınmış gibi hissediyorum. Ancak bazen sonradan televizyonda kendimi izlediğimde "Bu ben miyim" diye kendi kendime soruyorum. Sonuçta hakemler de insan, bunu hiçbir zaman aklımdan çıkarmamalıyım. Bir vites düşürmem gerektiğinin farkındayım."

***

"Bir de şöyle bir sıkıntım var. Yenildiğimiz maçlardan sonra günlerce uyuyamamak gibi kötü bir huyum var. Fenerbahçe maçında resmen tuzağa düşürüldük. Bunu unutamıyorum. Biz Beşiktaş olarak asla bu tip ayak oyunları ile maç kazanma yollarına girmeyeceğiz."

***

Kaynak: Hürriyet

Yorumlar (2)
necsoy 3 yıl önce
yıllardır o tuzaklara düşülüyor..siz artık deneyimli,büyük takım oyuncularısınız...hakeme itiraz,rakiple dalaşmak,seyirci baskısı,rakip oyuncuların tahrikleri size motivasyon sağlamalı..mücadele ve gollerle cevap vermelisiniz..10 yılı aşan süredir hep aynı oyuna gelinmez,gelinmemeli..sonra arsızları,yüzsüzleri efsane yapıyorsunuz..
Remzi bektaş 3 yıl önce
Her şeyiyle harika.insan daha ne.ister.