RESMEN AÇIKLADI! BAŞKANLIĞA ADAYIM

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş'ın 2016 yılı 1.Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Başkan Orman, Vodafone Arena'nın açılış tarihi hakkında bilgi verdi.

GÜNDEM 27.02.2016, 12:52 27.02.2016, 12:53
6317

"Borç küçülerek bitmez"

Hem stat gelirimiz olmadığı için giderimiz fazla. Şu an oynadığımız statlara verdiğimiz kiralar, bilet gelirimizden fazla. Yayın gelirlerimiz bankalara temlikli, yeni ihaleyle bu olay bitmiş olacak. "80 milyon dolar varken, 140 milyon dolar gider vardı. 328 milyon dolar borçla kulübü aldık. Beşiktaş'ın küçülerek borç yükünün altından kalkması mümkün değildir. Beşiktaş büyüyerek bu yükün altından kalkmak zorundadır. Borç yükünün altından kalkmak için büyüme trendine, ve yatırımlar yapmaya yöneldik."Başkanlığa adayım"

Mayıs ayında yapılacak kongrede Beşiktaş başkanlığına adayım!
Yorumlar (18)
Serkan 5 yıl önce
Ayni Orman Besiktas Baskanligina ilk kez aday oldugunda Besiktas'in kuculmesi gerektigini acik ifadelerle belirtmisti.
Mustafa 5 yıl önce
Devir değişti ilk başkan olduğunda stat maketi vardı..şmd stat bitti..ben Fikret orman gibi dürüst yönetim gösteren bi başkan görmedim..Helal olsun
hasan 5 yıl önce
Evet doğru karar ve tek ve rakipsiz olmali
Husnu 5 yıl önce
Orman sanki cebinden 5 kurus para verdi kulube.besiktasa cok zarari dokundu.gitmesi lazim.demiroren ve adali cebinden milyonlar verdi ve geri almadi.besiktaslilik boyle olur.
Harun 5 yıl önce
Hemen istifa et ormanmisin nesin.
BJK 5 yıl önce
Seviyoruz seni sevgili başkan. İyi günde kötü günde hep birlikte.
İsa 5 yıl önce
Helal baskan sana senden oncekilere bir kez daha süleyman seba dürüstlügu gosterdin senin arkandayiz
Yasar 5 yıl önce
bu adamin baskanligi devam ederse , demekki besiktas daha uzun yillar sampiyon olamicaz demektir.bunlarin elinde yazik oluyor besiktasimiza.o yeni stad maalesef 5-6 mac sonra bos kalacak.bakalim ne yapacak o zaman.istifa et orman.
darkeagle 5 yıl önce
o stat hiç bi zaman boş kalmayacak dostum o armanın hatrına o formanın hatrına hiç boş kalmayacak. yönetim için değil Beşiktaş için o formayı terleten o formanın hakkını verenler için...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın