RESMEN AÇIKLADI! BAŞKANLIĞA ADAYIM

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş'ın 2016 yılı 1.Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Başkan Orman, Vodafone Arena'nın açılış tarihi hakkında bilgi verdi.


"Borç küçülerek bitmez"

Hem stat gelirimiz olmadığı için giderimiz fazla. Şu an oynadığımız statlara verdiğimiz kiralar, bilet gelirimizden fazla. Yayın gelirlerimiz bankalara temlikli, yeni ihaleyle bu olay bitmiş olacak. "80 milyon dolar varken, 140 milyon dolar gider vardı. 328 milyon dolar borçla kulübü aldık. Beşiktaş'ın küçülerek borç yükünün altından kalkması mümkün değildir. Beşiktaş büyüyerek bu yükün altından kalkmak zorundadır. Borç yükünün altından kalkmak için büyüme trendine, ve yatırımlar yapmaya yöneldik."Başkanlığa adayım"

Mayıs ayında yapılacak kongrede Beşiktaş başkanlığına adayım!
Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2016, 12:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan
Serkan - 3 yıl Önce

Ayni Orman Besiktas Baskanligina ilk kez aday oldugunda Besiktas'in kuculmesi gerektigini acik ifadelerle belirtmisti.

Mustafa
Mustafa - 3 yıl Önce

Devir değişti ilk başkan olduğunda stat maketi vardı..şmd stat bitti..ben Fikret orman gibi dürüst yönetim gösteren bi başkan görmedim..Helal olsun

hasan
hasan - 3 yıl Önce

Evet doğru karar ve tek ve rakipsiz olmali

Husnu
Husnu - 3 yıl Önce

Orman sanki cebinden 5 kurus para verdi kulube.besiktasa cok zarari dokundu.gitmesi lazim.demiroren ve adali cebinden milyonlar verdi ve geri almadi.besiktaslilik boyle olur.

Harun
Harun - 3 yıl Önce

Hemen istifa et ormanmisin nesin.

BJK
BJK - 3 yıl Önce

Seviyoruz seni sevgili başkan. İyi günde kötü günde hep birlikte.

İsa
İsa - 3 yıl Önce

Helal baskan sana senden oncekilere bir kez daha süleyman seba dürüstlügu gosterdin senin arkandayiz

Yasar
Yasar - 3 yıl Önce

bu adamin baskanligi devam ederse , demekki besiktas daha uzun yillar sampiyon olamicaz demektir.bunlarin elinde yazik oluyor besiktasimiza.o yeni stad maalesef 5-6 mac sonra bos kalacak.bakalim ne yapacak o zaman.istifa et orman.

darkeagle
darkeagle @Yasar - 3 yıl Önce

o stat hiç bi zaman boş kalmayacak dostum o armanın hatrına o formanın hatrına hiç boş kalmayacak. yönetim için değil Beşiktaş için o formayı terleten o formanın hakkını verenler için...