Reha Muhtar'dan Ntv Spor yorumcularına tepki..!!

Reha Muhtar, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in milli takıma gideceği konusunda değerlendirmelerde bulunan NTV Spor yorumcuları Serdar Ali Çelikler ve Mehmet Ayan'a tepki gösterdi.

GÜNDEM 15.11.2017, 23:33 17.11.2017, 10:10 kartalbakışı.com
2601

Reha Muhtar sosyal medyadan sert bir eleştiride bulundu. 

15 Kasım Çarşamba günü NTV Spor'da yayınlanan Kırmızı Çizgi programında Serdar Ali Çelikler "Kararı verecek olan Şenol Güneş'tir. Şenol Güneş isterse milli takıma gider, Beşiktaş'ta kalıyorum derse Beşiktaş'ta kalır. Burada karar verici ne Yıldırım Demirören, ne Ali Dürüst ne de Fikret Orman'dır. Şenol Güneş ne zaman isterse milli takıma gider" ifadelerini kullandı.. Reha Muhtar ise Şenol Güneş konusunun programda uzun süre masaya yatırılmasına sosyal medya hesabından tepki gösterdi. 

***

Reha Muhtar yaptığı paylaşımlarda, "Fenerbahçeli Serdar Ali Çelikler, 2 senelik anlaşması olan Şenol Güneş'in Beşiktaş'tan gitmesi için NTV Spor'da yarım saattir yırtınıyor. Yazıklar olsun böyle yorumculuğa!" Beşiktaş'ın resmen Şenol Güneş'in 2 yıllık imzalı sözleşmesini TFF'ye gönderdiği gün Fenerbahçeli Serdar Ali Çelikler ile Galatasaraylı Mehmet Ayan'ın ‘Şenol Güneş'in gitmesi için NTV Spor'da yırtınmaları' ibret verici bir ayıptır." ifadelerini kullandı. 

***

***

Şenol Güneş'in sözleşmesi

Beşiktaş kulübü Haziran 2017 yılında sözleşmesi sona erecek Şenol Güneş'in sözleşmesini uzatma kararı aldı. Kulüp tarafından Türkiye Futbol Federasyonu'na yapılan bildirimde Güneş'in sözleşmesinin 31 Mayıs 2019'a kadar uzatıldığı belirtildi ve söylentilere noktayı koydu. 

***

Kaynak: Futbol Arena

Yorumlar (0)