Recep Bölükbaşı: Ne transferi tatildeyim!

Ozan Tufan, “Pazartesi görüşeceğiz, her şey belli olacak” dedi. Ancak beklenen zirve gerçekleşmedi. Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, “Ne transferi... Şu anda tatildeyim ve artık bu konuyu konuşmak istemiyorum” cevabını verdi. Yıllık ücretinde iyileştirme yapılmayan genç oyuncu, ipleri koparma aşamasında!

GÜNDEM 04.08.2015, 12:31
1864
Recep Bölükbaşı: Ne transferi tatildeyim!

Beşiktaş’ın ön libero transferi konusundaki 1 numaralı hedefi olan Bursaspor’lu Ozan Tufan, FANATİK’e yaptığı açıklamada, “Pazartesi günü yönetimle durumumu görüşeceğiz. Sözleşmemde iyileştirme konusunu konuşacağız. Her şey o gün belli olacak” sözlerini sarf etmişti. Ancak Yeşil-Beyazlılar’ın, bu konuda genç yıldızla herhangi bir temas kurmadığı ortaya çıktı. Başarılı futbolcunun durumuyla ilgili olarak ulaştığımız Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, “Ne transfer, ne de başka bir şey. Artık bu konuyu konuşmak istemiyorum. Şu anda tatildeyim” diyerek Ozan’la yeni bir görüşme yapmadıklarını resmen duyurdu. Kulüpten kendisine bu konuda söz verilmesine rağmen yönetimden bir hamle gelmemesi sebebiyle üzgün olan 20 yaşındaki futbolcunun da, kulübüyle iplerini koparmaya hazırlandığı öğrenildi.

Kartal’ın teklifi hazır

Bursaspor’da yıllık 100 bin TL garanti ücrete oynayan Ozan Tufan’ın, maaşında yenilemeye gidilmemesi sebebiyle Beşiktaş’ın ilgisine olumlu baktığı ve tarafların kendisi için anlaşmasını beklediği konuşuluyor. Bu futbolcu için son olarak Bursaspor’un kapısını; İsmail Köybaşı, Necip Uysal ile Pedro Franco’yu bonservisiyle; ek olarak Mustafa Pektemek ya da Ömer Şişmanoğlu’nu kiralık olarak artı 2 milyon Euro’luk teklifle çalan Beşiktaş da, bu öneriye gelecek cevabı bekliyor. Transfer konusunda oyuncunun da desteğini arkasına alan Siyah-Beyazlılar’ın bu hafta içerisinde bu konuda olumlu gelişmeler elde etmeyi hedeflediği bildirildi.


Tek talibi Beşiktaş

Genç oyuncu için temaslarda bulunan tek kulüp olan Kara Kartal’ın; Ozan Tufan’a senelik 1.4 milyon Euro ödemeye hazır olduğu öğrenildi. İki kulübün anlaşması halinde resmi imzaların hemen atılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Gökmen Özcan

Yorumlar (4)
sergen10 5 yıl önce
cocukla alay ediyorlar resmen. Sen senelik 100 bin TL ver ama 10 milyon euro bonservis iste. Ozan gel ilk 11 e ismini direk yazalım.
asla avcisi 5 yıl önce
Ozanin yerinde olsam rst ceker Antramanlara Besiktas da cikarim...Ertugrul yobaz da baksin ordn
Barbaros 5 yıl önce
lan Adam bende az kazaniyor. bonservisi 20 milyon ise bak
avh 5 yıl önce
1 sene Türkiye de oynamamayı göze alsa;yıllık kontrat ücretinin 5 katına transfer olabilir,kulüp kalmasını diretemez.ayda 10bin vereceksin bonservisi 10 milyon euro dan açacaksın! uyanık bursa sanırım bugün anlaşmışlar bursa da kalacak,çok şükür paramız gitmeyecek necip ten farkı olmayan biri.