Real Madrid taraftarı Guti'yi istiyor

Sezon başında Beşiktaş teknik heyetine Real Madrid altyapısından katılan ve bir dönem siyah beyazlı takımın formasını da giyen Guti için Real Madrid iddiaları dolaşıyor. Ligde çok kötü bir başlangıç yapan Los Galacticos takma isimli Real Madrid kulübü teknik direktörlüğü için taraftarlar Guti'yi istiyor.

GÜNDEM 23.10.2018, 18:11 24.10.2018, 23:10
892

Sabah gazetesi, İspanyol Marca gazetesinde yayınlanan ve yüzbinden fazla kişinin katıldığı anketin sonuçlarını okuyucularıyla paylaştı. Gazetede yer alan habere göre yeni bir teknik adam arayışında olan Real Madrid için taraftarın istediği isim Guti Hernandez...

MADRİDLİLER GUTİ'Yİ İSTİYOR

İspanyol devi Real Madrid'de teknik direktör Lopetegui'nin sallanan koltuğu için aday gösterilen Beşiktaş'ın yardımcı antrenörü Guti'ye taraftarlardan büyük destek geldi. Marca gazetesinde 108 bin kişinin oy kullandığı ankette Guti yüzde 41 oy aldı.

İspanyol basını İtalyan teknik adam Antonio Conte ile de görüşen Real Madrid Başkanı Florentino Perez'in Zinedine Zidane gibi genç takımda görev yapan ve sezon başında Beşiktaş'a yardımcı olan Guti'yi göreve getirmesinin hiç de sürpriz olmayacağının altını çizdi.

Yorumlar (0)