Rangnick'ten Atınç'a övgü dolu sözler

Beşiktaş’tan RB Leipzig’e transfer olan Atınç Nukan, yeni hocası Ralf Rangnick ile basın toplantısı düzenledi.

GÜNDEM 03.07.2015, 14:48
2729
Rangnick'ten Atınç'a övgü dolu sözler

5 milyon euro bonservis bedeliyle Beşiktaş’tan Bundesliga 2 ekiplerinden RB Leipzig’e giden Atınç Nukan, teknik direktör Ralf Rangnick ile basının karşısına geçti.

Atınç, “Takımla yaptığımız ilk antrenman çok iyi geçti. Arkadaşlarımla çok iyi bir uyum sağladık” ifadelerini kullandı.

“Leipzig’e transfer olduğum için çok mutluyum. Ralf Rangnick ile çalışacağımdan ötürü ise gururluyum. Transfer sürecinden birkaç sorun yaşandı ama artık buradayım.”

Ralf Rangnick ise Atınç hakkında şunları söyledi:

“Atınç kritik maçlarda oynayarak dikkatimizi çeken bir isim. Kendisiyle konuştuk. İngilizcesi iyi ancak Almanca öğrenmesini istiyoruz. Atınç’ın Beşiktaş gibi bir kulübü bırakıp bize gelmesinden ötürü ise çok mutluyuz. Onu transfer etmek kolay değildi. Kendisi Türkiye'nin en önemli defanslarından birisi.”

Yorumlar (5)
fatih 6 yıl önce
Ralf Rangnick Besiktas'a da cok yakisirdi.
grkan 6 yıl önce
oyuncularına bu kadar sıcak davranan t. direktör ilk defa görüyorum, ama bizde suistimal edilirdi
karakartal 6 yıl önce
birkaç sene önce adı çok geçmişti bizimle hatta son anda gelmekten vazgeçmişti tükenmişlik sendromuna yakalandığı için. şu anda red bull ile birlikte çalışıyor. red bull un projelerinde yer alıyor. salzburgda da beraberdiler. o nedenle getirmek zor bize gelmez. ancak ileride red bull beşiktaş olursak olur. bu borç yükü azalmazsa olacak olan da bu sanırım
rangnick 6 yıl önce
gelecekti zamanında ama yok tükenmiş yok renk körü vs. vs. derken gittik aybabayı seçtik. hatta sonra salzburg a gittiğinde ne oldu işte anca salzburga gitti iyi değilmiş demekki deniliyordu.
asiholigan 6 yıl önce
biz onu çok arıcaz.ama o orda çok byük bir futbolcu olacak