Radikal kararlar alacağız!

Fikret Orman Ankara’da Beşiktaşlılarla Buluştu....

GÜNDEM 09.05.2016, 19:53 09.05.2016, 19:59
3590

Fikret Orman, Ankara Wyndham Otel’de düzenlenen organizasyonda kongre üyelerimiz ve Anadolu’nun çeşitli yerlerinden gelen Beşiktaş Dernekleri’nin başkan ve yöneticileriyle bir araya geldi. Organizasyona  Fikret Orman yanı sıra, Ahmet Nur Çebi, As Başkan ve TFF ve Kulüpler Birliği nezdinde Kulüp Temsilcimiz Deniz Atalay,  As Başkan, Stat ve Stat Sponsorluklarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Güner, Sayman Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Kavalcı, İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz ve Kulüp Basın Sözcümüz Metin Albayrak, Basketbol Şubesi, Dernekler ve Taraftarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Özköse, Futbol Alt Yapı ve Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Berkan Gocay, Kartal Yuvası'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Emre Kocadağ, Genel Koordinatörümüz Levent Çifter katıldı.

 
 Fikret Orman yaptığı konuşmada şunları söyledi;
 
“26 Mart 2012, bundan 4 sene önce. Beşiktaş zorlu günler içerisinde. Ben ve arkadaşlarım o zor günlerde karşınıza aday olarak çıktık. En başta bize Ankara güvendi. Ankara’dan aldığımız kuvvetle de görevimizin başına geçtik. O gün verdiğiniz destek için teşekkür ederim. O zamanlar hep şunu söyledik; Türkiye’de tek büyük vardır, o da Beşiktaş’tır. Ekonomik olarak zor günlerdi. Rakiplerimizin bizden 3 kat fazla gelirleri vardı, davalarımız, borçlarımız vardı. Ama biz büyük bir azimle işe soyunduk. O günlerden başlayarak bize emek veren tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ederim. Büyük fedakarlıklarla çalıştık. Kimsenin yapamayacağımızı düşündüğü stadı yıktık ve yeniden Beşiktaş camiasına kattık. Stadımız yoktu, dışarlarda oynuyorduk ama asaletli duruşumuz dolayısıyla sponsorluk anlaşmalarımızı yaptık. Türkiye’nin en çok mağazası olan Kartal Yuvaları’nı yarattık. Bunlar çalışarak ve inanarak oldu. Hep halkın içindeydik, beraberce büyüdük.  Futbol takımımıza doğru yatırım yaptık, Allah’a çok şükür yaptığımız yatırımın da karşılığını gördük. Beşiktaşımız Türkiye’nin tescillenmiş en büyük kulübü oldu. İnşallah önümüzdeki 2 maçı da kazanarak şampiyon olacağız. İşlerimiz bitmedi. Haftaya genel kurulumuz var. Dilerdim ki başka adaylar da olsun. Ama biz çalışmalarımızı başka adaylar varmış gibi yapacağız. Bugüne kadar geldiğimiz nokta çalışılarak gelinmiş bir noktadır. Herkesin bizden büyük beklentileri var. Önümüzdeki süreçte radikal kararlar alacağız. Borçlarımızı kapatmak için giderlerimizi kısmak durumundayız. Futbol takımımıza bütçemiz doğrultusunda eklemeler yapacağız. Bu sürecin sonunda Beşiktaşımızı daha da iyi noktalara getireceğiz. Atılımlarımızla Beşiktaş’ı Avrupa’nın sayılı kulüplerinden biri haline getireceğiz. Bize destek veren herkese tekrardan teşekkürlerimizi sunuyorum.”


Yorumlar (7)
Pektemek, İsmail, Tolga gibileri şutla 4 yıl önce
Pektemek, İsmail, Tolga gibileri şutla, kısıtlamaları öyle yap, gidip de en iyi oyuncularımızı satma.
YÖNETİME İLETİN ! 4 yıl önce
Visca, Atıf Şeşu, Mbia, Skrtel, Vermaelen, Layun, Ospina, bunları alırsak CL'de iddialı oluruz (!)
burak 4 yıl önce
gençlerrrrrr alkışlayın şampiyonu :D fener patates visca çaktı 2 tane rahatlattı fenevi :D
Adalı Zihniyeti Düşmanı 4 yıl önce
Eger Yd nin sağ kolu adalı zihniyeti gelseydi başkanlıga şimdi gs den de beter durumdaydık. 3 senede nerden nereye geldi kulup... bravo başkanım
kaan 4 yıl önce
bütün renkliler senin tşağına sakso çeksin büyüksün BAAŞKAN
necsoy 4 yıl önce
Fikret Başkan...!!!emeğine sağlık...ancak şu patavatsız yorumlardan arın artık!!! "seni sevmeyen ölsün" veya "bizbize yeteriz" tarzı açıklamalar camiamıza yakışmaz..BJK rakibine saygılı,rencide etmeyen,rahatsız edici çıkışlar yapmayan,diğer kesimlerin de sempati duyduğu bir camiadır...En büyük biziz,karılar gibi saldırdılar,halkın takımı değiliz vs gibi açıklamalar çoğu Beşiktaşlıyı rahatsız ediyor..böyle beyanatlar bizi imaj olarak Seba'nın Beşiktaş'ından uzaklaştırır,Aziz FB'sine yaklaştırır..!! lütfen diyorum....kendimiz kalalım,onlara benzemeyelim..
grkan 4 yıl önce
ismail ve tolga takımın önemli isimleri kafanızmı iyi, ismaili liverpool istiyor ederi 8 milyon euro sadece bu isimlerden pektemek gitmeli