Quaresma’ya özgürlük!

Ricardo Quaresma'ya yeni sezonda özel ayrıcalık tanınacak.

Quaresma’ya özgürlük!

Siyah-Beyazlılar’a ikinci kez katılmasının ardından camiada büyük heyecan yaratan Ricardo Quaresma’ya yeni sezonda özel ayrıcalık tanınacak. Orta alanın sağ ile sol ve forvet arkası bölgelerinde görev yapabilen 31 yaşındaki oyuncuyu, bu 3 alanda da değerlendirmeyi planlayan teknik direktör Şenol Güneş, bu doğrultuda başarılı futbolcuya saha içinde özgürlük tanıyacak. Maç içinde sürekli bu 3 bölge arasında yer değiştirecek olan Quaresma, hem rakibin dengesini bozacak hem de hücum hattında ayak basmadık yer bırakmayacak. Oyun esnasında Ricardo’dan boşalan yere ise pozisyonuna göre diğer oyuncular anında takviye kuvvet olarak devreye girecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zekeriya kor
Zekeriya kor - 3 yıl Önce

cok guzel dusunce ama onun arkasini toparlayacak cok iyi bir ortasaha adami yaratmasi lazim hocamizin,tabiki bu benim fikrim sevgi ile kalin.

asabi
asabi - 3 yıl Önce

bence hocamız güzel düşünmüş, ayrıca orta sahada hiçbir takımda olmadığı kadar (türkiyede ) çeşitli zenginliğe ve al tar na tif duruma sahibiz şükür.

hayrullah biçer
hayrullah biçer - 3 yıl Önce

zaten portoda başarılı olduğu dönemde de forvet arkası olarak görev yapıyordu.. şenol hoca biliyor bu işi gerçekten.. eski hocamız sabit fikirliydi..