Quaresma'ya ültimatom

Türkiye’de ara transfer tahtası kapanmasına rağmen, transferin açık olan ülkelerden haber bekleyen siyah-beyazlı yönetim, kasasından para çıkarmadan tecrübeli oyuncuyla yollarını ayırmanın hesaplarını yapıyor.

Başkan Fikret Orman’ın, Quaresma ile görüşmeleri yapan İkinci Başkan Serdal Adalı’ya, “Ya tüm alacaklarını bırakarak gider ya da burada kalır” şeklinde ültimatom ilettiği ortaya çıktı. Orman’ın sert tutumu karşısında alacaklarında indirim yapmayı kabul eden Quaresma’nın, Çin ve ABD ekiplerinin yanı sıra bazı Japon kulüpleriyle de görüşme halinde olduğu bildirildi.

Arabistan bitti!

Beşiktaş’tan ayrılmasına artık kesin gözüyle bakılan fakat hâlâ somut bir teklifle yönetimin önüne gelmeyen Portekizli oyuncunun bazı gecikmiş alacaklarının ise ödendiği öğrenildi. Quaresma’nın serbest kalma hakkı kazanmaması için ödeme takvimine dikkat eden siyah-beyazlı yönetim, 35 yaşındaki oyuncuyla bu hafta bir kez daha bir araya gelecek. Quaresma ile görüşmeyi yine İkinci Başkan Serdal Adalı gerçekleştirecek. Bu arada Quaresma’nın Suudi Arabistan’a gitme ihtimali bu ülkede ara transferin dün bitmesi nedeniyle ortadan kalktı. 

Skorer / Serdar Sarıdağ

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 09:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
necsoy
necsoy - 3 ay Önce

şu adamla iyi ayrılın yahu...çok zor değil..parasını ödeyin,ödeyemiyorsanız da adamı küstürmeyin..tek devrelik kullanın,arıza çıkarırsa ceza verin..en azından disiplin sorunu var..ceza verdim dersin..geçmişini gözönüne alırsak herkes buna ikna olur..yoksa adam "paramı ödemiyorlar" diye şikayet etse bir de uefa cezasıyla uğraşacaksın...

takımda iyi sinyaller var..sadece yan ve uzun toplarda defans ağır kalıyor..bu sıkıntılar çözülürse 5-6 haftalık 1 galibiyet serisi olabilir..