Quaresma'ya ceza geliyor

Osmanlıspor maçında oyundan alındıktan sonra eldivenin yere atarak tepki gösteren Ricardo Quaresma'ya ağır ceza geliyor.

GÜNDEM 17.01.2017, 17:24 17.01.2017, 17:30 kartalbakışı.com
6991
Osmanlıspor maçında oyundan alınan, sahayı terk ederken eldivenlerini teknik direktör Şenol Güneş'in önüne fırlatan Ricardo Quaresma'ya yönetim ceza vermeye hazırlanıyor.

Teknik Direktör Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda yarın önce İcra Kurulu toplanacak olan Beşiktaş'ta daha sonra da yönetim kurulunda Portekizli yıldıza verilecek para cezası görüşülecek.

Quaresma'ya yönetmelik gereği disiplinsiz hareketleri sebebi ile ve bunu benzer davranışları daha önce de yaptığı için 10 bin ile 20 bin Euro para cezası verilmesi bekleniliyor.

DHA
Yorumlar (3)
kartal şeyhmus 4 yıl önce
kimse ammahiç kimse messi de olsa Ronaldo da olsa bjk de bjk den üstün olamaz bence cezayı hak etti nasılkı galip gelip prim alıyorsa bu durumdada ceza yı çekecek başka çare yok
fazlıbjk 4 yıl önce
ne kadar da beşiktaşı sevsende bu hareketler artık yakışmıyor bu takıma kaptan olacak konuma gelmişsin örnek olman gerekir
necsoy 4 yıl önce
Q7'nin artık yetiştiği camiaya,ülkeye dönüp mutlu son yapması şart !! mücadele gücü yüksek rakiplere karşı,bozuk zeminlerde verim çok düşüyor..takım arkadaşlarını da negatif etkiliyor..bir zamanlar Portekiz'den (sanırım S.Lizbon) 2 genç oyuncuyla takas teklifi vardı..doğruysa en iyi fırsat olur..biri ora saha diğeri defansa dinamizm katar..eski sevgiliyle kavga etmeden güzelce ayrılmak daha mantıklısı..