Quaresma'nın tepkisini çeken menajer Elif Sözeri'ymiş

Ricardo Quaresma'yı Fenerbahçe'ye öneren Beşiktaş'ın çok önceden devre dışı bıraktığı menajer ortaya çıktı.

GÜNDEM 29.01.2017, 14:16 29.01.2017, 14:23 kartalbakışı.com
3751
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım "Beşiktaşlı Quaresma bize gelmek istiyor ama almayacağım" dedi. Ortalık karıştı. Beşiktaş'ın görüşmelerde devre dışı bıraktığı menajer Elif Sözeri'nin "3.5 milyona onu FB'li yaparım" dediği bildirildi.

-Quaresma duyunca sinirlendi
Aziz Yıldırım'ın bu sözlerle kastettiği kişinin, FIFA menajeri Elif Sözeri olduğu anlaşıldı. Beşiktaş'ın Quaresma ile yaptığı görüşmelerde devre dışı bırakılan Sözeri devre dışı kalmasına kızıp, Fenerbahçe'nin kapısını çalmış ve "3.5 milyon euro verirseniz Quaresma'yı size getiririm" teklifini yapmış. Sözeri'nin bu tavrı, Quaresma'nın da tepkisini çekti. Olayı öğrenen Portekizli, "Türkiye'de Beşiktaş'tan başka kulüpte oynamam" diyerek Elif Sözeri'ye restini çekti. 

-Ricardo Türkiye'de sadece Beşiktaş'ta kalacak
Ricardo Quaresma'nın Portekizli menajeri Rui Costa da yaşanan gelişmeleri ilişkin şu açıklamayı yaptı: "Quaresma'nın başka bir takıma teklif edilmesi söz konusu değil. Bin tane ajans var ve herkes herkesi birbirine öneriyor. Biz oyuncumuzu kimseye önermedik ve Quaresma, Fenerbahçe'de asla oynayamaz. Ne Fenerbahçe'ye ne de başka hiçbir kulübe gidemez. Ricardo, Türkiye'de sadece Beşiktaş'ta oynayacaktır. Aziz Yıldırım, böyle bir şey söylediyse, kendisinde kesin bir problem vardır. Ricardo, Beşiktaş'ın oyuncusudur. Hep bu şeklide kalacaktır."

Akşam
Yorumlar (1)
KARTAL ŞEYHMUS 4 yıl önce
ALLAH AŞKINA VAZGEÇİN ŞU AZİZ MENDEBURUNDAN KISKANÇLIKTAN NE BOK YİYECEGİNİ BİLMİYOR MAKSADI BJK Yİ KARIŞTIRMAK GEÇTİ ARTIK O GÜNLER AZİZE BJK GÜÇLENDİ GELİRSE GELİR ÜSTÜNÜZE ÇIKTIK SANA ARTIK BU PİYASADA İŞ KALMADI YALLAH İNŞAAT İŞİNE