Quaresma kadro dışı bırakıldı

Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma dönemi sona eriyor. Siyah-beyazlı kulüp, Portekizli oyuncuya takım bulması için izin verildiğini açıkladı. Quaresma da Beşiktaş'ta istenmediği konusunda Başkan Fikret Orman tarafından bilgilendirildiğini duyurdu.

GÜNDEM 24.08.2019, 17:38 26.08.2019, 08:53 kartalbakışı.com
229

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak başkan Fikret Orman'ın kendisini takımda istemediğini söylediğini ve bu sorunu çözmeye çalıştığını ifade etti.

'İstenmediğim söylendi, konuyu çözmeye çalışıyorum'

Quaresma açıklamasında; "Başkan tarafından artık takımın bir parçası olmak istenmediğim konusunda bilgilendirildim. Şu an konuyu çözmek için uğraşıyorum. Önümüzdeki günlerde geleceğimle ilgili bir basın toplantısı düzenleyeceğim. Anlayışınız ve desteğiniz için hepinize teşekkür ederim." dedi.

Siyah-beyazlı takımda iki ayrı dönemde toplam 8. sezonunu geçiren 35 yaşındaki kanat oyuncusu, Göztepe ile dün yapılan Süper Lig maçında yedek kulübesinde yer almıştı.

Beşiktaş Kulübü: Takım bulabilmesi için izin verildi

Beşiktaş Kulübü de Quaresma'ya takım bulabilmesi için izin verildiğini açıkladı. Kulüpten şu açıklama yapıldı: "Oyuncularımızdan Ricardo Quaresma ile bugün yapılan toplantı sonucu kendisine yeni sezonda takım kadromuzda olmayacağı bilgisi verilmiştir. Oyuncuya 2019-2020 sezonu transfer dönemi bitimine kadar takım bulabilmesi için izin verilmiştir.

Bu süreçte takım bulamaması durumunda da oyuncu sezonun geri kalanında takımdan ayrı bireysel çalışmaya devam edecektir."

Quaresma'nın yaptığı paylaşım;

Beşiktaş Kulübü: Quaresmaya takım bulması için izin verildi

Milliyet

Yorumlar (1)
sahin 1 yıl önce
abdullah avci Beşiktaş taraftarın savas açtı, unutu yakında orhan pesinden gider, lenz varken Q7 yolamak futbol bilmeyenler abdullah avcı destek vermiştim bu saat sonra yolun açık olsun taraftar savas acmak senin sonun olacak, Q7 gitsin 35 yaşında daha iyisi geldikten sonra, lenz yerini bırakıp degil,,ffikret orman destek verdim yeter artık defol git avci al