Quaresma fırtınası!

Beşiktaş’ın dünkü idmanına Portekizli yıldız Ricardo Quaresma damgasını vurdu. Şut çalışmasında attığı birbirinden jeneriklik gollerle dikkat çeken Q17, son atışında formasıyla yüzünü kapatarak gönderdiği topla Boyko’yu avladı. Bu gol, takım arkadaşları tarafından alkışlarla karşılandı.

GÜNDEM 14.04.2016, 08:23 14.04.2016, 08:24
696

 Ligde cumartesi günü Sivasspor’la deplasmanda karşı karşıya gelecek olan Siyah-Beyazlılar, bu maçın hazırlıklarını dün yaptıkları antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde akşam saatlerinde yapılan ve basına açık olarak gerçekleştirilen idmanda Beşiktaş’ın yıldızları taktik ve kondisyon çalışması gerçekleştirdi.

Güne ısınma koşularıyla başlayan futbolcular; açma ve germe hareketlerinin ardından dar alanda pas çalışması yaptı. Antrenman, çift kale maç ve sonrasında yapılan şut idmanıyla sona erdi. Çalışmaya, Kartal’ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma damgasını vurdu.

Günün sonundaki şut çalışması sırasında üst üste attığı klas gollerle dikkat çeken başarılı futbolcu, formasıyla yüzünü kapatarak yaptığı vuruşta kaleci Boyko’yu avladı. Q17’nin bu golü, takım arkadaşları tarafından alkışlarla karşılandı.
Yorumlar (6)
TOSBİŞ 5 yıl önce
AZİZ YILDIRIM SİVAS BEŞİKTAŞ MAÇININ HAKEMİNİ FIRAT AYDUNUS OLARAK ATADI SEN DAHA UYU YÖNETİM ADAMLAR ŞAMPİYONLUĞU MASA BAŞI OYUNLARLA ELİMİZDEN ALMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADILAR.TEPKİNİZİ FEDERASYONUN MAİL ADRESİ [email protected] MAİL GÖNDEREREK VE OLAYI KINAYARAK GÖSTERİN..!
LERİ 5 yıl önce
AZİZ YILDIRIM SİVAS BEŞİKTAŞ MAÇININ HAKEMİNİ FIRAT AYDUNUS OLARAK ATADI SEN DAHA UYU YÖNETİM ADAMLAR ŞAMPİYONLUĞU MASA BAŞI OYUNLARLA ELİMİZDEN ALMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADILAR.TEPKİNİZİ FEDERASYONUN MAİL ADRESİ [email protected] MAİL GÖNDEREREK VE OLAYI KINAYARAK GÖSTERİN.
KANKA 5 yıl önce
AZİZ YILDIRIMIN SİVAS MAÇINA ATADIĞI FIRAT AYDUNUS TAYİNİNİ PROTESTO İÇİN [email protected] FEDEROSYONUN MAİL ADRESİNİ TOPA TUTALIM..!
23232 5 yıl önce
AZİZ YILDIRIMIN SİVAS MAÇINA ATADIĞI FIRAT AYDUNUS TAYİNİNİ PROTESTO İÇİN [email protected] FEDEROSYONUN MAİL ADRESİNİ TOPA TUTALIM..! YÖNETİM UYUMA..!
suavi 5 yıl önce
Azizin babasida gelse bu sene sampiyon biziz
BJK 5 yıl önce
Senin idmanlara damganı vurmanı değilde maçlara damga vurmanı bekliyorum. Dediğime ben bile inanamıyorum ama umutla bekliyorum.