Q7 Fırtınası

Beşiktaş'ta çıkardığı sorunlar yüzünden sözleşmesi feshedilerek gönderilen Ricardo Quaresma, kadro dışı bırakıldığı iddialarına cevap verdi.

Q7 Fırtınası

Beşiktaş'ta çıkardığı sorunlar yüzünden sözleşmesi feshedilerek gönderilen Ricardo Quaresma, daha sonra gittiği Dubai'de de başarısız olmuş geçen sezon ise yuvası Porto'ya dönmüştü. Oynadığı futbolla efsane Q7'den örnekler veren Portekizli oyuncu bu sezona ise sıkıntılarla başladı. Q7, Lille ile oynanan Avrupa maçında yedek kaldı. Yedek kalmayı hazmedemeyen Q7 hocasıyla kavga edince bu kez de Paços maçının yer bulamayarak kadro dışı bırakıldı. Quaresma kadro dışı bırakıldığı iddialarına Facebook üzerinden "kesin dedikoduyu" şeklinde cevap verdi.

(Fotospor)

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali buluç
ali buluç - 4 yıl Önce

işte q7 diye kendini yırtan saf bjk liler.görün işte kendinizi paraladığınız adam bu işte.gittiği yeri mikser gibi karıştırıyor.

kara kartal
kara kartal - 4 yıl Önce

bu soytarı için bir de kitap yazılmıştı tam ibretlik

fikosiporlular
fikosiporlular - 4 yıl Önce

bitti ancak arabistana gider dediğiniz adam aylarca futboldan uzak kaldığı halde devre arası portoya gidip 24maçta 10gol 4 asist yaptı avrupa liginde takımını taşıdı. evet sorunludur, yeteneğine oranla kariyeri dalgalı ve yetersizdir ama oynatırsan sahada ondan kralı da yoktur. yok kavga etmiş yok bilmemne hiçbir yıldız kavga etmiyor zaten kulübünde hepsi uslu uslu oturuyor. 2 maç kadroya almaz 3.maç çıkarır oynatır golleri asistleri yazar. bizim gibi oynatmadan parasını ödeyip kovan akıllı başka yok. hagi sorunsuz muydu? sergen? pascal? ilhan? gs de fenerde şimdi neler dönüyor ne doğru dürüst medyaya yansıyor nede kadro dışı kalan var, herkes yararlanmaya çalışıyor. tamam adam gitti bitti kullanamadık, yönetemedik adamlara b.k atmaktansa bunu kabullenmek lazım bizden giden yıldızlaşıyor.

bülent
bülent - 4 yıl Önce

Ronoldo gibi hirsli olsaydi dünyanin ilk besine girerdi. Ronaldo itmanlara ilk gelenler ve son gidenlerden bunu furguson söylemisti. Yinede basarili olmasini isterim

grkan
grkan - 4 yıl Önce

seviyoruz seni beşiktaşın çocuğu, senin gibisi gelmedi gelmeyecek ama sana yakın demba bamız var sende olsaydın keşke, asist kralı olurdun

genç kartal
genç kartal - 4 yıl Önce

kara kartal nikli,soytarı dediğin dünyanın parasını kazanıyor sen ne iş yapıyosun acaba merak ettim.önce bi aynaya bak istersen ne dediğimi daha iyi anlarsın.

BESBACALI AYI SADI
BESBACALI AYI SADI - 4 yıl Önce

LA O BUYUK BASKANIMA fiko diyen DALLAMA,SEN GIDIP KOYNUNA GIR LA BU QUARESMANIN GIT KAPISINDA YAT, BUNU HABER DIYE YAPAN SITEDE IS YOK BILIO BUNUN MANYAGI COK

Selim
Selim - 4 yıl Önce

Quarezma gercek bir dunya yildizidir.olusu bile oynar.ronaldo kadar yeteneklidir.besiktas taraftari kendisini cok sever. Bir anket yapsan q7, fikret ormandan daha cok sevildigi ortaya cikar.seni yollayanlar utansin.yakinda kendileride defolup gidecek!