Q7 Beşiktaş'ın el bombasıdır

Sabah gazetesi yazarı Ahmet Çakar kaleme aldı.

Q7 Beşiktaş'ın el bombasıdır

Q7 Beşiktaş'ın el bombasıdır

 Beşiktaş'ta Quaresma'nın dönüşünü nasıl değerlendiriyorsunuz? 


Quaresma Beşiktaş'ın el bombasıdır. Yine bazı rezilliklere imza atar ve kötü oynarsa camia ona ve Beşiktaş yönetimine ağır şekilde yüklenmeye başlar. Yüklenmenin konusu da çok açık. Daha önce niye kovdun, şimdi niye aldın? Ama Quaresma Türkiye'ye gelmiş, geçmiş en yetenekli 3 futbolcudan biridir. Ama daha önce de belirttiğim gibi profesyonel yaşamı ve sporcu ahlakı yönünden çok eksik. Beni rahatsız eden şu, Quaresma gibi bir futbolcuyu Porto gibi önemli bir takım çok düşük bir bonservisle niye elden çıkardı? Demek ki benzeri sorunları geçen sene Porto'da da yaşadı.

 

Gomez, Ba'dan daha iyi ama…

 Demba Ba'dan sonra Maria Gomez ne yapar? 


Bana birisi transfer döneminde Demba Ba mı kalsın yoksa o gitsin Gomez mi gelsin diye sorsaydı tercihimi tartışmasız Gomez lehine kullanırdım. Beşiktaş Gomez'i alarak önemli ve doğru bir iş yaptı. Ama Gomez Demba Ba'dan daha başarılı olur mu bir soru işareti. Çünkü futbolda 2+2 her zaman 4 etmiyor. Kariyeri yüksek diye alınan bir oyuncu bir bakıyorsunuz Süper Lig'de nal topluyor. Uyum sağlayamıyor, arkadaşlarıyla anlaşamıyor kısaca topu tutmuyor. İnşallah Gomez de böyle bir sorun yaşanmaz.

 

O stat Beşiktaş'ın 50 yılını kurtarır

 

 Vodafone Arena için tarihte yine sarkma var. Bunu neye bağlıyorsunuz? 


Türkiye'de bu tür inşaatların tesliminde daima rötarlar olmuştur. Bunu kabul etmek gerekir. Oraya devasa bir stat yapılıyor. Çok masraflı üstelik çok detaylı. Bence Beşiktaş taraftarı başlayacak sezonu da gözden çıkartmalı. Bundan dolayı da fazla suçlu aranmasın. Çünkü bu stat Beşiktaş'ın önümüzdeki 50 yılını kurtarabilecek bir kapasiteye sahip.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALi BOZ
ALi BOZ - 4 yıl Önce

Başladınız yine boş eleştirilere karaktersiz herifler RİCARDO QUARESMA Zaten sorunsuzdu sorunda cıkarmayacak. cok canınızı yakacak o ayrı bir konu.

hakkı
hakkı - 4 yıl Önce

devre arasına kalmaz quaresma kadro dışı kalır. arada dzsudszakı alsak da bari seneyi kurtarsak.

erkan
erkan - 4 yıl Önce

İşallah o bomba kıçında patlar

iranlı kartal
iranlı kartal - 4 yıl Önce

haset herif, q7 gs de olsa göklere çıkarırsınız ve gökten de indirmezsiniz , beşiktaşta oldumu el bombası, gözü doymayan renkli...

grkan
grkan - 4 yıl Önce

quaresmanın hiç sorunu kaprisi yoktu, sırf parasını beğenmedikleri için bizimkiler medyaya kötületti adamı, göreceksiniz o bomba oyle yerinizde patlayacakki

xyz
xyz - 4 yıl Önce

ahlaksız herifler hiç bir bok bilmezler dünyanın parasına içi boş yazılar yazarlar bir de çamur atarlar,s....n gidin.

Yurdaer Eryurt
Yurdaer Eryurt - 4 yıl Önce

BEŞİKTAŞ DÜŞMANI A.ÇAKAL

genç kartal
genç kartal - 4 yıl Önce

siktir git lan hakkı renklisi