PFDK olmadı Etik Kurulu yolu göründü

Beşiktaş Kulübü, PFDK'ya sevkine gerek görülmeyen Emre Belözoğlu için Etik Kuruluna sevkini talep etti.

GÜNDEM 26.03.2015, 12:18
1283
PFDK olmadı Etik Kurulu yolu göründü
 Fenerbahçe - Beşiktaş karşılaşmasının ardından siyah-beyazlıların gündeminden düşmeyen Emre Belözoğlu için TFF'ye çifte başvuru geldi... 
 
Temsilci raporlarında yer almayan ve ortaya çıkan görüntülerin de yayıncı kuruluş görüntüsü olmamasından dolayı TFF Hukuk Müşavirliği tarafından PFDK'ya sevkine gerek görülmeyen Emre Belözoğlu konusunda Beşiktaş hukukçuları hakarete geçti. 
 
Siyah - beyazlılar hem saha içindeki hareketleri hem de koridorlardaki eylemlerinden dolayı PFDK'ya sevkine gerek görülmeyen Emre Belözoğlu için TFF Etik Kurulu'na müracaat etti. 
 
Son olarak Galatasataylı Melo hakkında inceleme yapan ve Brezilyalı futbolcuya kınama cezası veren Etik Kurulu'nin Emre Belözoğlu'nun saha içinde rakip teknik adam  Slaven Biliç'e yönelik eylemlerini incelemeye alacağı konuyla ilgili hem milli futbolcuyu hem de Hırvat teknik adamı önümüzdeki günlerde  sözlü savunma vermeleri için federasyona çağıracağı öğrenildi. 
 

Bu arada Beşiktaş Kulübü maçta kural hatası yapıldığı iddiasıyla derbi maçının tekrarını talep etti.

Yorumlar (1)
serkan t. 6 yıl önce
Benim mac aninda izledigim 4 kez fuck off ve ardindan o... cocugu küfürü hangi kanal tarafindan yayinlandi kardesim. yayinci kurulusta görüntüler yokmus. dalga mi geciyorsunuz. nasil bir ülke olduk. gözümüzün icine baka baka yalan söylüyorlar.