Pepe'de son gün Pazartesi...

Transferde daha fazla gecikmek istemeyen siyah-beyazlı yöneticiler, Portekizli yıldızın menajerine “Kararınızı bir an önce verin” mesajı yolladı.

GÜNDEM 01.07.2017, 11:14 02.07.2017, 02:50
1034

Sabah gazetesinden Fatih Doğan'ın haberine göre Beşiktaş, eski Real Madrid'li Pepe'ye Pazartesi gününe kadar süre tanıdı ve olumlu, olumsuz bir karar beklediklerini iletti.

Galatasaray ve Fenerbahçe'de imzalar üst üste gelmesine rağmen henüz Beşiktaş'ta transfer gerçekleştirilememesi, siyah-beyazlı taraftarlar arasında endişe yaratırken, yönetim Pepe'yi ikna etmek için son bir hamle gerçekleştirdi. İmza parasıyla birlikte 12.5 milyon Euro isteyen Portekizli yıldıza yaptığı teklifi 9 milyon Euro'dan 10 milyon Euro'ya çıkaran Başkan Fikret Orman ve ekibi, futbolcuya Pazartesi gününe kadar süre verdi. Transferde daha fazla gecikme yaşamak istemeyen Beşiktaş, Pepe'nin menajerine, "Kararınızı bir an önce verin" mesajı yolladı. Real Madrid'le sözleşmesi sona eren 34 yaşındaki Pepe ile PSG de ilgileniyor. İspanya basınında sık sık oyuncunun Fransız ekibine daha yakın olduğu yönünde haberler çıkıyor.

Yorumlar (0)