Pazarlık Kızıştı!

Beşiktaş yönetimi, Bursaspor’a Serdar Aziz için 3 milyon Euro+Pektemek’i önerdi. Yeşil-beyazlılar ise Mustafa Pektemek’in yerine Tolgay Arslan’ı istedi.

GÜNDEM 04.06.2016, 03:31 04.06.2016, 03:33
1271

 Siyah-beyazlılar yeni sezon öncesinde savunmasını güçlendirmek için transfer harekatını hızlandırdı. Zapata ile prensip anlaşmasına varan Beşiktaş yönetimi, defansı sağlama almak için bir değil iki isim transfer etmek istiyor. Siyahbeyazlıların diğer adayı ise F.Bahçe'nin ve İngiliz ile İtalyan kulüplerinin de ısrarla istediği Serdar Aziz... Daha önce Pedro Franco'nun yanı sıra 2 milyon euro önerdiği Sinan'ın işini bu kez bitirmek isteyen Fikret Orman'ın, Bursaspor Başkanı Ali Ay ile bir araya geleceği bildirildi. Orman'ın son görüşmede Bursaspor'a Mustafa Pektemek'i ve 3 milyon euro teklif ettiği; fakat Buraspor'da Hamza Hamzaoğlu'nun gözünün Tolgay Arslan da olduğu, Serdar için eğer takas olacaksa, Tolgay'ın mutlaka bu pakette yer alması gerektiğini ilettiği bildirildi. 

Rakitsky'i istiyor 
Bu arada Şenol Güneş'in hayalindeki stoper ikilisinin Serdar Aziz-Rakitsky olduğu ortaya çıktı. Fakat iki oyuncunun maliyetlerinin 20 milyon Euro'yu bulması işleri zorlaştırıyor. Beşiktaş yönetimi son kararını Serdar Aziz'in durumuna göre verecek.
Yorumlar (5)
KAMİL 5 yıl önce
james rodrigezden daha iyi biri EDWİN CARDONA geliyor gelecek iki yıl içersinde patlayacak çok iyi yerlerde olacak barcelona real madrid çok iyi takımlarda olacak geç olmadan alabilirsek çok iyi olur
Oha 5 yıl önce
Rakitsky mi, umarız haber doğrudur.
Can+akin 5 yıl önce
Oldu ya, istiyorsan Oğuzhanı da verelim. Adamlara bak Tolgayı istiyolarmış. Ya bu kadar para vereceksek gider kralını alırız avrupadan.
taci 5 yıl önce
yahu bu pektemeti de bizden başka kimse istemiyor...elde patladı adam.
Ökkeş 5 yıl önce
Kaleci tolgayimi istiyorlar