Passolig'de Lider Beşiktaş

Ligler aşlamadan önce Passolig satışları sürerken, alınan son bilgilere göre Beşiktaşlı taraftarların Passolig kartı alımındaki yoğun talebi siyah-beyazlıları zirveye taşıdı.

GÜNDEM 19.08.2014, 16:07
Passolig'de Lider Beşiktaş

Ligler aşlamadan önce Passolig satışları sürerken, alınan son bilgilere göre Beşiktaşlı taraftarların Passolig kartı alımındaki yoğun talebi siyah-beyazlıları zirveye taşıdı.

Passolig adetleri takım sıralamasında daha önce liderliği elinde bulunduran Beşiktaş 46 bin 460 adet kartla, en çok taraftarı Passolig kart sahibi olan takım olurken, Galatasaray ise 46 bin 376 kartla ikinci sırada yer aldı.

ANADOLU’NUN LİDERİ T. KONYA, ARDINDAN TRABZON YARIŞTA İDDİALI

TorkuKonyaspor 3. sırada ve 13 bin 624 karta ulaştı. Yeşil-beyazlılar Anadolu’da en çok karta sahip kulübü oldu. Bomba transferleri peşisıra patlatan Trabzonspor’un Passolig sayısı hızla artıyor. Karadeniz Fırtınası 9 bin 316 kartla 4. sırada. Süper Lig’in yeni ekiplerinden Balıkesirspor ise 5. sırada. Kırmızı-beyazlılar şimdiden 9 bin 202 adete ulaştılar bile.

PASSOLİG BİR STADYUM GİRİŞ KARTINDAN ÇOK DAHA FAZLASI

Passolig, taraftarlara bir stadyum giriş kartından çok daha fazlasını sunuyor. Stadyumlara girişin anahtarı olmanın yanı sıra, dilediğiniz yerde alışveriş yapmanıza imkan sağlaması, anlaşmalı illerde toplu taşımada kullanılması, Türkiye’nin en büyük markalarında sağladığı fayda ve fırsatların yanında taraftar kart olması ile birlikte Türkiye’deki hiçbir kartın yapamadığını üstelik en ucuza yapıyor. Sektördeki kartlar ortalama yaklaşık 75 TL iken, Passolig 15 TL’lik ücreti ile taraftarın kesesine elini uzatmıyor.

ALINACAK HER PASSOLİG,KULÜBEMADDİKATKIDEMEK

Kartlar için ödenen bedelin sadece 7,95 TL’si , kartın operasyonel giderlerini karşılamak için Passolig tarafından alınmakta olup geri kalan tüm bakiye kulüplere gelir olarak aktarılmaktadır. Ayrıca kartlar kullanıldıkça da somut Finansal katkıs ağlamakta, kart kullanımından elde edilecek gelirin yüzde 47’si takımlara kalmaktadır. Örneğin 25 TL bedelli Beşiktaş kartlarından 17,05 TL ,TFF üzerinden Beşiktaş’a aktarılmaktadır.

ŞARTSIZ, KOŞULSUZ 7’DEN 77’YE HERKES İÇİN PASSOLİG

İster cepten isterweb’den Passolig’e başvurmak çok kolay. Şart ,koşul yok. 7’den 77’ye herkes sahip olabilir. Tek yapmak gereken www.passolig.com.tr adresini ziyaret etmek ve formu doldurmak. Ayrıca stadyum gişelerinden ve yurt çapından 3,000’den fazla noktad bulunan kolay işyerlerinden de Passolig kartınızı alabilirsiniz

Kaynak: IHA

Loading...
Yorumlar (8)
karakartal 6 yıl önce
kartalbakisi passolig reklamı yapmaya başlamış İHA dan kaynak alarak, güzel.peki ben neden çalık grubu ve aktifbanka para kazandırmak zorunda kalıyorum ? onun yerine kulübümüz elektronik bileti kart 1903 üzerine tanımlasaydı da tamamı kulübe kalsaydı paranın ? ve böylece ebiletin asıl çıkış nedeni olan fişlemeye karşı duran taraftarı da koşa koşa bilet alsaydı.istanbulda oturmamama rağmen hem de 2 tane kart alırdım o zaman.
la gazzetta 6 yıl önce
1903 kartı alırken tc numaranı vererek fişlendin zaten geç uyanmışsın sen.
cumali 6 yıl önce
birakin passolig hikayelerini kulüp kendisi satamiyormu varsin fisleme olsun varsa bir vukuat bildirirsin az cekmedik saha kapatmalarindan . biraz akil olsun dünya kulübü olursun ama nerde o kafa beyinler gerici ! bir adim öne üc geriye ! bugün bir adim atilacak ama gerisi gelmeyecek ! siyaseti de böyle sporu da insanligi da . olan Kartalima oluyor ! carsi bugün ruhunu ortaya koysun gerisi gelir ! yolumuz acik olsun
mphst 6 yıl önce
1903 kart alırken mi fişlendin sadece,kullandığın her kredi kartı biletix'ten aldığın herşey fişleme o zaman.. bu kafayla hareket edemezsin kusura bakma da 1-2 gerzek ortaya yalan yanlış bir şehir efsanesi atıyor sonra önüne gelen inanıp takip ediyor. Sanki fişleme için bunlara ihtiyaç varmış gibi..
birkan 6 yıl önce
haber ihlas haber ajansı... doyamadılar paraya...
Buyuk Ali, 6 yıl önce
Aktif bank'in sahibi kim acaba? Kimin cebine para sikistirmaya calisiyoruz bu sefer. Hee anlasildi. Tahmin etmistim. Para baska kime gidiyor ki zaten? Hirsiz cok memlekette.
ömer 6 yıl önce
dün stad da olanları da yazmadığı için benim içim bu site bitmiştir pasolig alanların nasıl madur edildiği. maça giremedikleri niye yazılmıyor. hiç mi civdan yok düm kapılarda korsan vardı ama e bilet alanlar stada giremedi ilgili firma tarafından e biletler dağıtılamadı. yazıklar olsun bu siteyi yönetenlere
musti 6 yıl önce
facebook,twitter,kredi kartı(harcamaların dahil) vb. bunların hepsiyle fişlendin zaten.