Paniğe gerek yok!

Transferde deyim yerindeyse tam bir sessizlik girdabında olan Beşiktaş Yönetimi’nin, bu politikayı son güne kadar sürdürmeyi hedeflediği öğrenildi.

GÜNDEM 07.06.2018, 02:44 07.06.2018, 23:44 kartalbakışı.com
685

Transferde deyim yerindeyse tam bir sessizlik girdabında olan Beşiktaş Yönetimi’nin, bu politikayı son güne kadar sürdürmeyi hedeflediği öğrenildi.

Kesinlikle diğer kulüplerle transfer savaşına girmeme kararı alan siyah-beyazlı yönetimdeki bazı isimlerin, “Niye acele edelim ki... Mevcut kadro yine de Türkiye’nin en iyi kadrosu. Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi gibi bir ağır kulvar yok. Ziraat Türkiye Kupası’nda oynamayacağız. Bu kadro şampiyonluğun en güçlü adayı. Bizim öncelikle yapmamız gereken oyuncu almak değil bu geniş kadroyu sayısal olarak daha da daraltmak. Önümüzdeki sezonun geliri ne olacaksa kadromuzun gideri de buna göre olmalı. Transferde paniğe hiç gerek yok” ifadelerini kullandıkları bildirildi.

Skorer

Yorumlar (2)
karakartal 3 yıl önce
aman ha bekleyin bencede daha 31 ağustosa çok var geçen sene ligde başarılı olmuş 4 gelmiş bir takım var şampiyonluğa oynayan rakiplerimizden çok gol atan yaş ortalaması 32 olan bir takımımız var bir çok oyuncu 34-35 yaşlarında sanki emekli sandığı.ligde final niteliğindeki maçları çevirememe alışkanlığı olan bir takım..öyle bir yönetici kadromuz varki sabah akşam fransa senin ingiltere brezilya benim futbolcu bakarlar mesailerini devamlı takıma harcarlar.transfer gelip çatınca 36 lık atibaya baston alıp oynaması için yalvarırlar burak sosadan bize gelmesi için dört dönerler işte böyle Allahlık ali bey tarzında bir yönetim.31 ağustos saat 23-59 kadar bekleyin yine lens negredo wagner bulur gelirsiniz çapsızlar ne o negredo lens wagner eldemi patladı hadi rastgele
samim 3 yıl önce
sürdürün sürdürün son güne kadar hatta acele etmeyin lig başlasın aradan 3-4 hafta geçsin sakın acele etmeyin.