Özen'in Kılavuzu Onuk

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta sportif direktör Önder Özen'in transferdeki kılavuzu Gençlerbirliği'nin eski sportif direktörü Cem Onuk oldu.

GÜNDEM 30.05.2014, 12:35
165
Özen'in Kılavuzu Onuk

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta sportif direktör Önder Özen'e sürpriz bir ismin destek verdiği ortaya çıktı.

Gönüllü olarak çeşitli ülkelerde bulunan scoutlar ile çalışan Özen,son olarak Gençlerbirliği'nde görev yapan Cem Onuk ile de bir işbirliğiiçerisine girdi.Siyah-beyazlı takıma yapılacak olan transferlerkonusunda Özen'e yardım eden Onuk, özellikle Güney Amerika pazarındaÖzen\'in eli kolu olacak.

ÖZEN\'İN KILAVUZU ONUK


Cem Onuk'un yanı sıra Semih Usta'dan da destek alan sportif direktör Önder Özen öncelikli olarak Ramon Motto'nun transferinin tamamlanması için büyük bir çaba harcıyor.

Motta'nın bonservisinin Corintihans'tan alınması için direkt olarakgörüşmeler yapan Semih Usta, 2.5 milyon avroluk bonservis bedelinidüşürmek için çaba harcıyor. Corintihans'ın 2.5 milyon avroluk bonservisbedelinde diretmesi durumunda Usta, kiralık opsiyonunu yeniden devreyesokacak.

FRANCO VE ATIBA KESİN KALIYORFernandes, Almeida ve Escude'nin ardından kadrosunda yer alan Jonesve Holosko ile de yollarını ayırmayı planlayan Beşiktaş Yönetimi, Atibave Pedro Franco'yu da kesin olarak kadrosuna tutacak.

Yorumlar (0)