''Özen'den Bilic Açıklaması'' Zorundayım!

Önder Özen: Yapılan yorumlara şaşırdığımı söylemek zorundayım.

''Özen'den Bilic Açıklaması'' Zorundayım!

"8 Mart pazar akşamı NTV Spor Kanalı'nda yayınlanan 90 Artı Programı'nda "Beşiktaş profesyonel futbol takımının Sivasspor deplasmanındaki galibiyetine karşın yorgun bir görüntü vermesi" üzerine sorulan soruya verdiğim yanıt "Önder Özen'den Bilic'e cehalet iması" şeklinde haber ve yorumlara konu olmuştur.

Her fırsatta, özellikle de Beşiktaş'ın kaybettiği maçlardan sonra "Bilic strateji seçimi konusunda ligin en değerli teknik adamıdır" şeklinde yorum yaptığım ve strateji-cehalet kelimeleri yan yana hangi koşullarda gelir bilinmekteyken yapılan yorum ve haberlere şaşırdığımı söylemek zorundayım.
Kendi seçimimle çalışma sürecimi tamamladığım Beşiktaş'ın, sadece Beşiktaşlıları değil aynı zamanda Türk futbolunu da ilgilendiren çok önemli bir Avrupa Ligi maçı öncesinde, teknik direktörünün karşı karşıya kalması son derece sakıncalı bir imaya muhatap olmasından duyduğum rahatsızlığın bilinmesini ve Slaven Bilic'in bizzat tarafımdan göreve getirildiğinin unutulmamasını rica ederim.

Bugüne kadar gösterdiği yarışma performansı ile kulüp ve ülke geleneklerine uygun davranışlarını gururla takip ettiğim değerli arkadaşım Slaven Bilic'e ve oyuncularına ülkemizin çok gereksinim duyduğu uluslararası başarı yolunda Brugge maçından başlayarak gidebileceği son noktaya kadar tüm kalbimle başarılar dilerim."

YORUM EKLE
YORUMLAR
emiliano
emiliano - 4 yıl Önce

adamsın önder hoca

Mehmet Kamil IRSIDAR
Mehmet Kamil IRSIDAR - 4 yıl Önce

Çok bilgili ciddi ve mert bir insansın Sayın Önder hoca.Endüstriyel futbolu bilmeyenler seni fazla anlamadıklarından çekemiyorlar.Adam gibi adamsınlütfen çizgini bozmasenin gibi üstün fasıklı spor yöneticilerine Ülkemizin özellikle'de Beşiktaşımızın ihtiyacı var.Milli takım genel menejaeliği veya Futbol Federasyonu genel sekreterliği size çok yakışır.İnşallah'ta daha çok yetkilerle donatılmış olarak yakın gelecekte seni tekrar BJK'da görürüz.

fatih
fatih - 4 yıl Önce

SON DAKİKA U-16 takmımızın kalecisi servet dündar 9 günlük yaşam savaşını kaybetti allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun allah yakınlarına ve sevenlerine sabır versin

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

önder özeni her maç sonrası dinlerim çok seviyeli ve futbolu çok iyi biliyor bilicide her zaman destekleyici konuşuyor. bu takımında bir paçasıydı ve transferlerde de büyük emeği geçmiştir. kerim ve oğuzhan özellikle..

el_domingo
el_domingo - 4 yıl Önce

Tekrar Bjk de futbol direktoru olarak gormek istediğim değerli kişililk...

fatih
fatih - 4 yıl Önce

allaha çok şükür yaşıyormuş öldü haberi düzeltilmiş

sencer
sencer - 4 yıl Önce

hocam geri dön, sensiz yarımız.