''Özel Prim''

Beşiktaş Yönetimi, Feyenoord maçı öncesi kapsamlı bir prim hazırlığı içine girdi.

''Özel Prim''

Beşiktaş Yönetimi, Feyenoord maçı öncesi kapsamlı bir prim hazırlığı içine girdi. Hollanda ekibini safdışı etmeleri halinde bir sonraki turda elense bile UEFA Avrupa Ligi’nde doğrudan gruplara kalacak Kartal’da yönetim kurulu iki prim sistemi belirledi.

Buna göre Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunun geçilmesi halinde oyunculara hatırı sayılır bir ödeme yapılacak. Play-off turunun da geçilerek Şampiyonlar Ligi’ne girilmesi durumunda ise UEFA’dan gelecek katılım parasının büyük bölümü oyunculara dağıtılacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
...
... - 5 yıl Önce

prim yerine transfer yapsaydın daha garanti olurdu?

emir taş
emir taş - 5 yıl Önce

sayın çebi sen pirimi bırakda şu takıma 3tane iyi topcu alsanız surekli konuşyorsunuz yanlız ya cekip gidiniz rezil ediniz şü takımı

öhö
öhö - 5 yıl Önce

serdar kurtuluş bence oyunun yıldızı olur, necip güneşi.veli ise pırlantası , f. ormanda bunların batışını seyreder ve onları da fernandesin yanına gönderir,bizlerde robinyo nerelerdesin deriz ve herhalde çok ama çok üzülürüz,cav cav dan 8 milyon a süper bir davaro solaçık yıldız alırız iş biter.....önümüzdeki 1 aylık transfer rotasının falını sizlere aktardım kartalın gariban seyircileri..sitelerde yıldızlara bakmaktan hoşaf oldunuz.way way way sen büyüksün beşiktaşım oley oleyyyyyyy...hoşcakalınnnnn..

Ejder
Ejder - 5 yıl Önce

Primi bile verebimek icin Bankadan kredi cekmisler.Haberiniz varmi? Boyle parasiz yonetim tarihte yoktur heralde.bunlar ne icin yonetici olmuslar bilmemki.o zaman bunlarin yaptigi isi sokaktaki adamda yapar!

okyar
okyar - 5 yıl Önce

becerıksız,sılık,zavallılar ekıbı. sızınde sızı seçen kongre uyelerınde Allah belasını versın.adı herıfler.