Ozan Tufan ya altyapıya gider ya da...

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, ardarda televizyon programlarına bağlandı ve Ozan tufan transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Ozan Tufan ya altyapıya gider ya da...

"Ozan gitmek istiyor"

Ozan gitmek istediğini ifade etti. En son İstanbul'da görüştük. Aynı şeyleri söylediler. Biz de bugün yönetim kurulumzla görüşeceğiz ve karar vereceğiz. Ozan 19-20 yaşında sözleşemsi devam eden bir futbolcumuz. Aama bu iş neden bu kadar sorun oldu, uzadı anlamıyorum. "İstanbul takımlarına gitmek ve daha yüksek ücret almak istiyor" diye söyleyebiliriz. 

"Sözleşmede iyileştirme önerdik"

Ozan'a geçen sene ikinci yarıdan itibaren sözleşmesini iyileştirmeyle ilgili bir teklifimiz oldu. Ama uzatma anlamında olmadı. Tabii ki o da milli takıma seçildiği için ve performansı arttığı için bir iyileştirmeyi haketti ama her şeyin bir zamanı var. Biz ona normal alınan maaşlar seviyesinde bir anlaşma önerdik. Ben en azından bir yıl daha kalıp, daha iyi bir çıkış yapacağını düşünüyorum.

Ama en iyi futbolu Türkiye'de biz oynadığımız için futbolcularımıza talipler çıkıyor. Tabii ki herkesin hayali var. Onalrın hayali de bu. Bizim hayalimiz Bursaspor'un kupalar kazanması. Biz Enes Ünal'ı da sattık. Güle oynaya gönderdik. 

"8, 10 milyon euronun artık benim için bir önemi yok"

Ben bu aşamadan sonra para konusunda konuşmuyorum. 8 dedileri 10 dediler. Rakamların konuşulacağı süreç benim için artık bitti. Ozan'ın Beşiktaş'a gitmek isteyi istememesi bizim için artık önemli değil. 

"Ya satarız, ya altyapıya göndeririz"

Biz Ozan'ı kazanmak istiyorduk ancak onun ve babasının tavrı net. Ayrılmak istiyorlar, Bursa'da kalmak istemiyorlar.

Ya satacağız ya da alt yapıya göndereceğiz....

"Beşiktaş en yüksek teklifi versin, satmam!"

Beşiktaş isterse en yüksek teklifi versin, Ozan'ı onlara satmam. (Bir soru üzerine) Fenerbahçe'nin de teklifi var."

"Şenol Hoca 'İstanbul'un havası pis' dedi, oraya gitti"

Ozan'ın "Hocam kurtar beni" dediği yer alan haberler vardı. Başka oyuncular için de söylendi. 

Ozan, Serdar, Volkan olayı bir senedir devam ediyor. Şenol Hoca daha önce teklifler hakkında konuştu. Şimdi neden çıkıp konuşmuyor? Daha önceden "İstanbul'un pis havası" dedi, şimdi ne oldu da, o pis havanın olduğu yere gitti. 

DE SUTTER BOMBASI...

"De Sutter'le de anlaştık. Yarın imzaları atacağız."

YORUM EKLE
YORUMLAR
ooooooo
ooooooo - 4 yıl Önce

kardeşim bırakın şunu g.s istiyor işte, çocuk bjk'yi başkan g.s'yi istiyor.bulunmaz hint kumaşı değil.si....tirsin başkanları turşusunu kursun sizde bundan sonra bursaya hiç bir oyuncunuzu vermeyin.

hakim bey
hakim bey - 4 yıl Önce

yıllık 100bin TL maaş verdiğin çocuğa 8-10 milyon euro bonservis istiyorsun? Vicdan mı bu? Köle tüccarı

nartallo
nartallo - 4 yıl Önce

Ozan'ı da fenere peşkeş çekecek anlaşılan aziz yalakası bursa başkanı

alleenje
alleenje - 4 yıl Önce

Tamam iyi futbolcuda on liberoya 7 milyon eur bonservis odenmez.AZ Alkmarda ki 6 numarayi(26 yasinda) izlesin bizim yonetim. Birde kalkip Senol Gunese camur atiyor.Senol Gunesin bu ulke futbolu icin yaptiklari ortada.Sen daha kulubun Bursadaki adamlari elinde tutamiyorsun birde kalkmis kendini her yerde ispatlamis adamla asik atiyosun.Had bilmeme bu olsa gerek.

bursasi ken
bursasi ken - 4 yıl Önce

ya sen nasil bi yavsaksin öyle ya. sanki pazarda domates satiyor. git sat ozaman yalakalik yaptigin fenere

federico giunti
federico giunti - 4 yıl Önce

ulan deve elinde 3 tane topçu var 200 senede oynasan bir daha şampiyon olamazsın zaten.Adam gitmek istiyor neden neyse ne belirlersin parasını çağırırsın ozanı bu kadar para getir istediğin yere git dersin.pazarda elmamı satıyonuz kayseriyide gördük aynı .okları yedi şimdi köpekler hallerine ağlamaz.böyle yöneticilik olmaz artistlikle başkan olunmaz

alpay
alpay - 4 yıl Önce

Mehmet TOPuz gibi elinde patlar fenevin inşallah......

Sermet
Sermet - 4 yıl Önce

Sayın Başkan yapay iddialarla camiaları birbirine düşürmek sorumlu mevkilerde bulunan kimselere hiç yakışmıyor.