Ospina'ya yeni teklif!

Spor Toto Süper Lig şampiyonu Beşiktaş, Arsenal forması giyen David Ospina’ya yeni bir teklifte bulundu.

GÜNDEM 07.06.2016, 03:56 07.06.2016, 03:57
801

 Kartal, Arsenal forması giyen David Ospina’ya yeni bir teklifte bulundu. Devre arası transfer döneminde de Kartal’ın gündeminde olan hatta siyah-beyazlıların teklifini kabul etmesine rağmen Arsene Wenger engeline takılan Kolombiyalı file bekçisinin yeni öneriyi şimdilik kabul etmediği belirlendi.

Copa America’da devam eden karşılaşmalar nedeniyle Beşiktaş’ın transfer önerisini turnuva sonrasına bırakan Ospina önceliğini milli maçlara verdi. Boyko’nun gitmesi durumunda Ospina’yı renklerine bağlamanın hesaplarını yapan siyah-beyazlı kulüp, Ukraynalı kalecinin ayrılmaması halinde ise kalede radikal bir değişiklik yapamayacak.
Yorumlar (3)
Bams%C4%B1 5 yıl önce
Boşa para önce tolga gitsin medyada hep boykoyu gönderiyor tolga bjk kalecisi olamaz ptt lig kalecisi ospina değil bayernden neuer gelse şenol hoca tolgayı oynatır neden hemşerisi çünkü
Turgut 5 yıl önce
Yönetim hangi mantıkla tolgayı 3sene uzattılar anlamış değilim boyko avrupanın sayılu kalecilerinden ama güneş hep tolgayı oynatıyo ospina gelse bile yedek olur onun için para vermeye gerek yok günay kaleciliği unuttu şenol tolga defol git
HARPUTLU 5 yıl önce
kalede yabancı,yedek klubesinde yabancı kurallara uymuyor.
Bu nedenle ospina da olsa boykoda olsa kalede mecburen yedek kalecin yerli olacak..Bu mantıkla tolgayı yedek kaleci olarak elde tutmalarını mantıklı buluyorum.yeterki 1. kalecimiz iyi olsun.
Bonservisi olmayan mandanda süper olur.
MANDANDA ÖTESİ YALAN.