Ospina geliyor

Bu gelişmenin ardından David Ospina yeniden gündeme geldi Kolombiyalı kalecinin menajeri ile başkan Orman masaya oturuyor.

GÜNDEM 27.05.2016, 03:27 27.05.2016, 03:29
2539

 Sabah gazetesinin haberine göre Beşiktaş'tan ayrılmak isteyen Boyko'ya Güneş'ten izin çıktı

Beşiktaş'a devre arasında gelen ancak Tolga Zengin'in başarılı performansı sonrasında kulübeye mahkum olan Denys Boyko ile ipler koptu. Teknik direktör Şenol Güneş, süre alamadığı için mutsuz olan ve ayrılmak isteyen Ukraynalı kaleci için yönetime verdiği raporda, "Gitmek istiyorsa, işini kolaylaştırın. Kalması için zorlamayın, yolu açık olsun" ifadesini kullandı. Bu gelişmenin ardından, Beşiktaş'ta rota tekrar Arsenal'in 27 yaşındaki kalecisi Ospina'ya çevrildi. Siyahbeyazlıların sezon başında ve devre arasında kadrosuna katmak istediği Kolombiyalı eldivenin menajeri ile başkan Fikret Orman İstanbul'da görüşecek. Arsenal'de yedek kalmak istemeyen Ospina'nın, Beşiktaş'a transfer olmak için hocası Arsene Wenger'den izin istediği de iddia edildi.
Yorumlar (2)
Bence Beşiktaş / facebook 5 yıl önce
Kaleci antrenörü olarak Cordoba gelirse Ospina gelebilir. Ancak benim tercihim Alman kaleciden yana. Ajax' ın kalecisi Jasper Cillessen de olabilir.
grkan 5 yıl önce
bizim ligimize geleceğini sanmıyorum ama hadi inş