Ospina Beşiktaş’a...

Kolombiyalı kalecinin menajeri, “Ospina, Beşiktaş forması giymek istediğini çok net söyledi. Wenger bırakırsa, hemen gelir” dedi.

GÜNDEM 04.06.2016, 03:35 04.06.2016, 21:40
1276

 Geçen sezonun ardından bu sezon da Beşiktaş'ın transfer listesine giren kaleci David Ospina'nın menajeri Luis Jaramillo'dan beklenen müjdeli haber geldi... Ospina'nın menajeri Luis Jaramillo konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "Beşiktaş'ın David'i istediği bir sır değil. David'in sürekli oynamak istediği de... Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak bir takım kadar David için ideal bir seçenek olamaz. O ,Türkiye'yi ve Beşiktaş'ı yakından tanıyan Oscar Cordoba aracılığıyla formayı giymek istediğini çok net söyledi. Parasal konuları hallederiz. Önemli olan Beşiktaş'ın Arsene Wenger'i ikna etmesi. Daha önce David'e bu şansı vermeyen Wenger'in daha fazla onu üzeceğini sanmıyorum" ifadelerini kullandı.

Boyko 4 milyon Euro
Yönetim, kaleci Denis Boyko'nun değerini belirledi. Everton kulübü, menajerler aracılığıyla Beşiktaş'tan Ukraynalı kaleci için fiyat sorarken; siyah beyazlıların kapıyı 4 milyon Euro'dan açtığı fakat Boyko'nun alındığı fiyattan (3.3 milyon Euro) Everton'a satılmasına Başkan Orman'ın da sıcak baktığı belirtildi.
Yorumlar (2)
KAMİL 5 yıl önce
james rodrigezden daha iyi biri EDWİN CARDONA geliyor gelecek iki yıl içersinde patlayacak çok iyi yerlerde olacak barcelona real madrid çok iyi takımlarda olacak geç olmadan alabilirsek çok iyi olur
Bams%C4%B1 5 yıl önce
Boşa para vermeyin gelse bile kulübeden çıkamaz Şenol varken tolga 1 nr kaleci boyko yu kaç maç oynattı ki bunu oynatsın tolga gitsin boyko ospina şl enaz yarı final garanti