Ospina bedava mı geliyor?

İngiliz Evening Standard gazetesi, Beşiktaş’ın Ospina’yla bonservis bedeli olmadan sözleşme imzalayacağını duyurdu.

GÜNDEM 21.07.2018, 02:12 22.07.2018, 09:57 kartalbakışı.com

İngiliz Evening Standard gazetesi, Beşiktaş’ın Ospina’yla bonservis bedeli olmadan sözleşme imzalayacağını duyurdu.

Gazetenin iddiasına göre Petr Cech, 22 milyon euro'ya alınan Leno'nun arkasında yedek beklemeyi sorun yapmazken; Arsenal yönetimi de Ospina'nın alacaklarına karşılık gitmesine onay verdi.

Güncel piyasa değeri 5 milyon avro civarında olan Kolombiyalı file bekçisi geçtiğimiz sezon Arsenal formasıyla 5'i Premier Lig olmak üzere 21 kez boy gösterdi.

Sabah

Yorumlar (1)
sahin 2 yıl önce
ardalar bu defansla birde tolga görelim fabri den daha basarili olacatir. bjk yerinde olsam genc yıldız kaleci alırım. tolga beraber bakardım. arkdaslar bu bir gercek fabri önünde defans tolga olsa basa olurdu. tolga ders almış gibi. adam hiç agalamadi. yonetim yerinde olsa. forvet satmadan asla forvet almam. 2 satmadı surece love ve negredo abubakar almak saçmalık. yönetim yerinde olsam bu paralara transfer yapmam. avrupa gibi abubakar 900 bin en fazla avrupa genc yıldızlar parlata bilecek oyuncular alıp satardım. championlar ligi kupası almanin te bir caresi var. genc yetenekler bu kupa almak. ben genc ken Ajax yaptı gibi. hep genc oyuncular di. baskan hata yapsan kredin var bunu bir seba bir sen yaparsın. 100 milyon al sorun degil sata bileceksen. avrupa gibi bjk aracı olarak büyük clubler transfer yapmak. simdik vida satıyorsun parası oyuncular gidiyor biz bundan ne anladık. bjk abubakar getiyoryor adam 800 bin alırken 3 milyon almaya başlıyor. vida basari cenk basari büyük transfer basari yok dem baba haric. Mario abubakar taslica yapilan sacmaliklar saymiyorum. once baba sonra dusman oluyorlar dem baba taslica abubakar ve unutun bir çok. Fikret baskan yanis yap sorun degil ayni yanislar yapma devam etme. gencler devam et. basari gelecektir. yıldızlar al bjk kazan sagliyacak. pepe ornek adam yaşlı 5 genc yetiştirse kendini gibi bjk saten dünya devi olur. yani o para veriyorsan sadece oyunculuk degil oyun takti ogrenin. Q7 tasalica abubakar mario pepe Guti ilhan mansiz gibi oyuncular gencler yeteneklerin öğretse bu paralar severek veririm hama 1 yıl sonra sadece oyunu kalıyorsa ne diyeyim. arkdaslar takim da yildizalar bakin ve alt yapıdan gencleri dusun onların yetenekleri öğretilmiş. istedin gibi oyuncu satarsın. turkije ne yazık ki karpuz buyur gibi tarla kim çıkarsa paralar nereler gidiyor. Fikret baskan bu taraftar seba 1 gunde sildi. dikkat et seni 1 saat silerler. ben severim başarın gelmesin dilerim insAllah burgun gerecek alt yapıya destek veriorisiniz ba dünya yıldızlar nasıl cikiyor