Osmanlıspor'dan Beşiktaş'a uyarı

Olymipakos’a karşı ikinci maçta forma giyen Osmanlıspor’un başarılı sol beki Muhammed Bayır, Siyah-Beyazlı takıma uyarılarda bulundu.

GÜNDEM 07.03.2017, 08:57 08.03.2017, 08:05
10811

Yunan ekibini çok iyi analiz ettiklerini ifade eden Muhammed, ancak tecrübeye kurban gittiklerinin altını çizdi ve ekledi: “Biz nasıl elendiğimize hâlâ şaşırıyoruz. Çünkü oradan 0-0’lık avantajlı bir sonuçla dönmüştük. Ancak basit bir gol yediğiniz zaman demoralize olabiliyorsunuz. Zaten bu sezonki 42. maçımıza çıkmıştık. Çok yıpranmaya başlamıştık takım olarak. Basit de bir gol yiyince skoru çeviremedik. Beşiktaş bu geniş kadrosuyla turu bence rahat geçer. Ancak kamuoyunda biraz hafife alınıyor gibi bir algı var.”

- ‘İşi sıkı tutmalılar’

“O kadar da kolay değil. Beşiktaşlı oyuncular eğer işi sıkı tutarsa hiç de elenmeyecek bir rakip değil Olympiakos. İki maç oynadık, rakibi çok iyi tanıdık. Çok düz bir takım. Yetenekli birkaç adamı var. Onların üzerinden oynuyorlar. Özellikle Seba’ya dikkat etmeliler. Ansarifard da önlem alınması gereken bir oyuncu. Orta sahadaki Fortounis de aynı şekilde. Yani yetenek olarak bakıldığında Beşiktaş, Olympiakos’tan çok daha önde bir takım.”

Fanatik

Yorumlar (0)