Ortak görüş Burak Yılmaz

Vagner Love ve Negredo’dan ümidini kesen Beşiktaş, Burak Yılmaz’ı almak için yoğun bir çaba sarf ediyor

GÜNDEM 18.06.2018, 01:35 19.06.2018, 01:53
491

Vagner Love ve Negredo’dan ümidini kesen Beşiktaş, Burak Yılmaz’ı almak için yoğun bir çaba sarfederken yönetimden bazı isimler de “Yabancı bir golcü alarak riske girmek yerine, Burak Yılmaz’ı almak daha doğru olur” görüşünde birleşerek transferi destekledi.

Milli golcüyü almak için takas dahil tüm formülleri deneyecek olan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın da, aynı görüşü desteklediği bildirildi. Yeni sezonda gol sıkıntısı çekmemek için Burak gibi bir tecrübeli oyuncunun alınmasının doğru olduğunu düşünen yönetimin, taraftar tepkisinin bir süre sonra dineceğini düşündükleri ortaya çıktı.

Öte yandan Teknik Direktör Şenol Güneş’in de, taraftar tepki gösterse bile bu transferin Beşiktaş’ın çıkarlarına uygun bir hamle olduğunu söylediği öğrenildi.

Milliyet

Yorumlar (1)
karakartal 2 yıl önce
tabi bu ortak görüşten anlaşılan renkli basının elemanlarının ortak görüşü o tiribünleri dolduracak olan taraftarın değil onun için çenenizi kapatıp efendi gibi yerinizde oturun kimse size fikrinizi sormadı sormazda burası beşiktaş dingonun ahırı değil eğer sizin ortak görüşünüz ise o zaman galatasaraya yada fenere kakalayın olsun bitsin siz sağ biz selamet anca gidersiniz hadi bakim