Orman'ın rakipleri belli oluyor

Beşiktaş'ta kulisler ısındı. Seçim kararı alan başkan Fikret Orman'a karşı üç ayrı cephede aday çıkarma hazırlıkları başladı. Şimdilik eski asbaşkan Serdal Adalı, efsane futbolcu Ali Gültiken ve divan başkanı Yalçın Karadeniz nabız yoklayıp, seçim kararının resmileşmesini bekliyor.

GÜNDEM 27.05.2015, 12:23
Orman'ın rakipleri belli oluyor

Beşiktaş'ta gündem olağanüstü seçim ve haliyle de gözler başkan Fikret Orman’a çevrilmiş durumda... 

Pazar günü yapılan mali ve idari genel kurulda seçime gideceğini açıklayan Orman’ın bu kararı yönetim kurulunda resmileştirmesinin ardından koltuğa talip olan adaylar da harekete geçecekler. Siyah beyazlı yönetimde kulisler oldukça hareketlendi. 

Orman’ın karşısına birden fazla adayın çıkması bekleniyor. Orman, yurt dışından dönerse yönetim kurulu bugün toplanarak olağanüstü seçim kararını ele alacak. 

Aksi halde G.Birliği maçından sonra toplanılacak. Orman, seçime daha güçlü bir listeyle girmeyi ve dolasıyla mevcut yönetimden bir çok isimle yollarını ayırmayı planlıyor. Başkanın seçim kararını yönetime danışmadan almasına bazı yöneticiler tepkili... 

ADALI RÖVANŞI ALMAK İSTİYOR

Orman'ın dışında eski asbaşkan Serdal Adalı da adaylık için hazırlıklara başladı. Orman’ın birlikte çalışma teklifine sıcak bakmayan Adalı, önceki kongrede de aday olmuştu. Adalı, şimdi rövanşı almak istiyor. Siyah beyazlıların efsane futbolcularından Ali Gültiken de aday olmaya hazırlanıyor. Gültiken, eski yöneticilerden Murat Aksu ile hareket ediyor. 

Aksu önceki kongrede Adalı’yı desteklemişti. Beşiktaş'ta bir başka adaylık arayışı da divan kurulu ayağında. Başkan Yalçın Karadeniz’in camianın duayenlerinden oluşan bir ekip için girişimlere başladığı iddia ediliyor. Tüm bu senaryolar yönetimin olağanüstü seçim kararını alıp, resmen açıklamasından sonra daha da somutlaşacak. 

(Hürriyet)

Yorumlar (16)
No Pasaran 5 yıl önce
Kardeşim 3 adaya ne gerek var ? Oy'ları bölmeyin boşuna. Serdal Adalı sağlam bir liste kursun, altında birleşin. Bu seçimden Fikret Orman başkan çıkarsa 10 yıl daha kafayı kaldıramayız !
Kocamış Kurt 5 yıl önce
Fikret tamam da alacağın ihaleleri aldın iflas edecek olan şirketini de kurtardın sen amacına ulaştın sağlam nemalandın.Gökdelen de hayırlı olsun bu arada kim olduğumu anlamışsındır.Satılık oylarını da azat et çek git katil edeceksin sonunda birini.Gerçek vizyon Serdal Adalı'dadır.Bu şansı çoktan hak etti
serdalın tek vizyonu 5 yıl önce
kirli bir türkiye kupası ve milyon dolarlık borçlar...
Fevzi 5 yıl önce
Sayin Adali o kadar gucluki bu sorunlarin ustesinden gelir. Ve kuracagi super takimla Besiktasimizi zaferden zafere kosturur.Tribunlerde hinca hinc dolar. Fb ve Gs' nin hakkindan Adali gelir. Basarilar.
talosbjk 5 yıl önce
fikret orman gene kazanır gene kazanır klüp zordayken kaçanlara oy veren haindir.
Ercan 5 yıl önce
Kacmadi da ne oldu sicti koskoca Besiktasin agzina. Artik bu ormana kimsenin 1 dakika tahammulu yoktur. Yagcilarda beraber gitsin.
BJKden 5 yıl önce
talosmusun totosmusun bilemedim ama gorunuyorki gercekten dangalaklarin onde gidenisin. Kulup duzemi cikti zordayken kacanlar diye otuyorsun? Borc fikret baskaninizin basa geldiginden 2 misli. Bukadar sacma sapan, papagan gibi yalanlari tekrarlaman senin nekadar aptal oldugunu gosteriyor. Kacanlar diyorsun, Fikonun baskan oldugu donem 2 ayri aday vardi, Adali aday oldugunda, satilmis kongre fareleri vardi AMA busefer isler degisti. Biraz bilgi sahibi olda bukadar aptalca yorumlar yazma, dingil!
hakan güzgülleri 5 yıl önce
ibrahim altınsay gelse iyi olur ama takımı anaokuluna çevirmesin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın