Orman'dan Sergen Yalçın açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Avrupa Ligi’nde yarın Anfield Road’da oynayacakları kritik Liverpool karşılaşması öncesinde açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 18.02.2015, 16:43
1776
Orman'dan Sergen Yalçın açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Avrupa Ligi’nde yarın Anfield Road’da oynayacakları kritik Liverpool karşılaşması öncesinde açıklamalarda bulundu.

Slaven Bilic ile sezon sonunda yolları ayıracakları ve Sergen Yalçın’ı takımın başına getirecekleri iddiasını yanıtlayan Orman TV Em'e yaptığı açıklamada, “Sergen bizim camiadan biri. Sivas’ta yaptıklarıyla gurur duyuyoruz. Biz aptal değiliz. Şampiyonluğa gidiyoruz. Giden tekere çomak sokmayız” ifadelerini kullandı.

‘Hakem odasına indim’

“Olimpiyat’ta geçen sezon oynanan Galatasaray maçında oyunun bitmesine 20 saniye vardı. Hakem odasının kapısına gittim. Kapıyı çaldım, dördüncü hakem açtı. ‘Hakem maçı iptal etti dedi’ ben de teşekkür ettim. Bu durumun haricinde hakemler konusunda bir durumum yok.”

Yorumlar (2)
fatih 6 yıl önce
Derbi kazanamayan korkan rakibi gözünde büyütüp bu durumu oyuncularada yansitan hocayla hiçbir basari gelmez
B.j.K 1903 6 yıl önce
fatih,sende Bilicle olmaz diyon başka bir şey demiyon.Niye bukadar ısrar ediyon anlamış değilim.Sen herhangi bir işe başladığın herşeyi dört dörtlükmü yapıyon.Bilicin şurada topu topuna 3-4 senelik Teknik direktörlüğü var ve kimseden yardım almamış mesela hamza terimden hala daha yardım alıyor.ismail kartal desen aykuttan çok şey öğrendi ve ersun yanalla çalıştı.Yani anlayacağın Bilic daha yolun başında,özgüveni gelmesi içinde başarı şart sadece bir başarı yani Beşiktaşı Şampiyon yapması yeterli.Işte ozaman Bilic,kafayı taktığın derbileride kazanır merak etme.Türkideyken Lucescu içinde korkak futbol oynatiyor diye yazıp çiziyorlardı,şimdi sayılı Teknik direktörlerden sayılıyor.Bizler bu kafayı değiştirmedikçe hiç bir şeye muaffak olamayız,çünkü milletçe bir kerem çok sabırsız bir milletiz ve bizde ya beyaz vardır yada siyah vardır ortası yoktur.