Orman'dan Serdal Adalı Açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena'da TRT Spor'a özel bir röportaj verdi.

GÜNDEM 17.06.2015, 15:51
2685
Orman'dan Serdal Adalı Açıklaması

Serdal Adalı hakkında da konuşan Orman, "Başkan adayı olacağı iddia edilen Serdal Adalı ile hiç konuşmadığını dile getiren Orman, "Serdal Adalı ile hiç konuşmadım, uzun bir süredir. Bununla alakalı da söyledim, Beşiktaş'ta seçimlerden beslenenler var. Aday çıkınca, kendilerine o veya bu şekilde çıkar sağlayanlar var. Kardeşleri düşman ederler.

 

Adalı başkan olmak istiyorsa aday olur. Paşa gönlünün bileceği bir şeydir. Onun başkan olup olmayacağına genel kurul karar verir. Biz seçim sandığını insanların önüne koyacağız. O sandıkla beraber de, toplantı yapanlar kimlerse, kendileri mi, kimi gaza getireceklerse aday olurlar. Bizi yaptıklarımızla yıkamayacakları ortaya çıkınca, içeriden vurmaya çalışıyorlar. Bunu basın üzerinden gerçekleştiriyorlar. Bunu kulüp üzerinden isteyenler var, basın üstünden körüklüyorlar. Ben arkadaşlarıma söylüyorum, konuşulanlar içinde Beşiktaş menfaati var mı? Yok ego tatmini. Biz buraya egoları tatmin etmeye geldik. Beşiktaş iyi temsil edilmeli. İstikbalde başarılı olmalı. Taraftar ne bekliyor, borcun azalmasını, stadın bitmesini, transfer olmasını, tesislerin olmasını istiyor. Fulya'da 20 yıl önce yapılmış sahada çocuklar oynamasın istiyor. Bizi dışarıdan yıkamazlar, içeriden yıkmaya çalışıyorlar" dedi.

Yorumlar (19)
tekin 6 yıl önce
sormuşun ya taraftar ne bekliyor diye...senin gitmeni bekliyoruz sayın orman.gunleri sayar olduk en gec seneye bu zaman gideceksin inşallah.gecen ay kongrede atıp tutuyodun.kongre bitti adrenalin düştü.yine çark ettin.verdiğin sözü yine yedin.erken seçimi yine hasıraltı ettin.millet aptal ya unuttu san sen yine.gelecek seçim eşşekten düşmüşe döneceksin.
blck35 6 yıl önce
Onun başkan olup olmayacağına genel kurul karar verir diyor allah kahretsin ki o genel kurul tüpcü ve senin yandaşların olan geri kafalı ihtiyarlarla dolu o yüzden olamıyor adam yazıklar olsun sana oy veren ihtiyar heyetine...
asiholigan 6 yıl önce
ADALI yı ağzına alırken ağzını çalkala yalancı herif. defol lan bu klüpten
ASİ KARTAL 6 yıl önce
SENnasıl bir yaratıksın ya kendine rakip çıkınca nasılda hiddetleniyor ağzından çıkanı kulağı duymuyor iğrenç insan müsveddesi bu ülkede demokrasiyi yıkamıyacaksınız her insanın seçme ve seçilme hakkı vardır.sen padişah değilsin..itin biri de senin gibi yapıyordu anasının amını gördü...sende göreceksin
aslanavcisi 6 yıl önce
tayyipinho..
çArşı 6 yıl önce
teyo tayıp gıbı konuşuyon lavuk yalancı züppee...teyo taypde koydu ama halk koydu bus eçım ona bak daha sesı çıkıyormu..
MEHMET İNCE 6 yıl önce
şuraya yazan arkadaşlar kaç taneniz genel kurula gidipte oy kullandı başkandan gitsin diye ahkam kesiyorsunuz,neden bir allahın kulu ben bu kulübü kurtarırım diyerek çıkmıyor,durmadan yönetime sallıyorsunuz.biraz insaflı olunayıp.Bu yönetimin neler yaptığını düşünün.Atıp tutmak kolay ancak icraat önemli.
GRKAN 6 yıl önce
f. orman çok başarısız bir başkan ne yazıkki borçları 5 katına katladı acaba diyorum demirörenden fazlamı zarar verdi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın