Orman'dan FLAŞ Demba Ba Açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Demba Ba, önemli bir oyuncu. Teklif Çin'den de gelir, başka yerlerden de gelir. Şu anda bizim açımızdan gitmesinde bir sakınca yok" dedi.

GÜNDEM 20.06.2015, 20:24
14858
Orman'dan FLAŞ Demba Ba Açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Demba Ba, önemli bir oyuncu. Teklif Çin'den de gelir, başka yerlerden de gelir. Şu anda bizim açımızdan gitmesinde bir sakınca yok" dedi.

Bodrum'da Yalıkavak Mahallesi'ndeki Palmarina'da hizmete giren, Kartal Yuvası mağazasının açılışına katılan Orman, burada gazetecilerin sorularını yanıtladı. Fikret Orman, Senegalli oyuncu Demba Ba'nın, Çin Halk Cumhuriyeti'nin Shanghai Shenhua takımına transfer olacağı haberleriyle ilgili soru üzerine, "Teklif Çin'den de gelir, başka yerlerden de gelir. Şu anda bizim açımızdan gitmesinde bir sakınca yok. Galiba oyuncuyla görüşülmüş. Bize geldikten sonra bakarız. Şu anda daha oluşmuş bir şey yok" diye konuştu.

Orman, bir gazetecinin Demba Ba'nın "İngiliz futbolu, Türk futbolundan daha iyi" şeklindeki açıklama yaptığının belirtmesi üzerine, "Demek ki gitmek istiyor" ifadelerini kullandı.

"Yıldırım Demirören'in devam etmesini destekliyoruz"

Fikret Orman, Türkiye Futbol Federasyonu başkanlık seçimleriyle ilgili olarak, şöyle konuştu:

"Tavrımızı net açıkladık. Kulübümüzde başkanlık yapmış bir kişinin, Yıldırım Demirören'in federasyon başkanı olarak devam etmesini destekliyoruz. Onunla alakalı imzalarımızı verdik. Kongre, kongrede kazanılır. Başka adaylar var mı, kongreye aday olarak girebilecekler mi o gün belli olacak. Bizim tavrımız net."

Mağazanın açılışına, Fikret Orman'ın yanı sıra Palmarina Holding'in sahibi iş adamı Mübariz Mansimov, eski siyasetçilerden Mehmet Ağar, Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile çok sayıda taraftar katıldı.

Yorumlar (13)
serdar 6 yıl önce
bence bu yönetim miyadını doldurdu..! şöyle hakemlerin hata yapmaktan korkacağı, hakkımızı yediği zaman hakemliğinin bitireleceğini bildiği güçlü bi yönetimimiz olsa varya başka bi şey istemem.!
Kadirli 6 yıl önce
Başkan vardır tabata'ya 8,5 milyon euro verir kulübü zarar ettirir. Başkan vardır 31 yaşındaki oyuncusunu 12 milyon euro ya satar kulübe para getirir.
kenan 6 yıl önce
serdar miyadı var mıydı ki doldursun
süleyman mn 6 yıl önce
kadirliye cevap kötüyü kötüyle kıyaslarsan EGER.. KÖTÜYÜ KÖTÜYLE KIYASLARSAN EVLİYA SANIRSIN KÖTÜYÜ İYİYLE KIYASLAKİ HATALARINI GÖRESİN hz mevlana ....BENde SANA derimki başkan vardır bjk gönderilmiş BATUHANI SERDARI PARA VERİP GERİ ALAN BAŞKANDA F ORMANDIR SİVASLI ENOROMAYI SAKAT SAKAT BİLEREK ALAN OYNATMADAN GÖNDEREN LUCEDEN SAKAT KİRALIK TOPCU ALIP HİC OYNAMADAN GİDEN, GS NN KADROYA ALMADIGI TOPCUYU GÖRÜP BİLEREK ALIP BJK 1 MAC OYNATIP ODA GS BJK MACI PENALTI YAPTIRAN GS TOPCU DA GÖREVİNİ YAPTI ZATEN BUNLARI BİLEREK ALAN DA ORMANDIR DAHA SAYAYIM ORMANIN AYNI HATALARI BİLER YAPIYOR FB ALDIGI DIŞLANMIŞLARI SAYMYRM BİLE ...ÖVDÜGÜN F ORMANA 2.Y DEMİRÖREN VAKASIDIR ... KÖTÜYÜ KÖTÜYLE KIYASLAMA ONDAN ZATEN ŞAMPİYONLUKLAR HEP ELİMİZDEN GİDİYOR ZATEN ...SÖNÜN ERİ 1 BAŞKAN LAZIM BJK YALAN SÖYLEYEN DEGİİ ORMANDA HATALI TRNSFRLRE AYNEN YD DEVAM EDİYOR NEDEN DEMİRÖRENE HESAP SORACAGIM DEDİ KANDDRDI İNSANLARI ŞİMDİ HESAP SORAMIYOR NEDEN ACABA Bİ DÜŞÜN.....
bjk 6 yıl önce
çapsızlıklarınan, yalanlarınlarından, kıvırmalarından bıktım, bu başkanı görmek istemiyorum artık ya.. epey uzun zaman da desteklemiştim halbuki..
Bülent 6 yıl önce
Agzina saglik süleyman. Demirören bence fiko dan bir adim önde. Hic olmazsa sampionluk yasati
samim 6 yıl önce
Bugünüde yalanla dolanla geçirdik.Bence bayrama kadar girmemek lazım siteye.
miro 6 yıl önce
geçmiş olsun dembayı çoktan satmışlar alıştırmak için ayak yapmaya başladılar.demek ki gitmek istiyor lafları falan hep bu maiyette.q7 ve fernandese de aynı senaryo oynandı.yakında dembabanın antreman sahasına işediğini,arkadaşlarıyla kavga ettiğini,çok paragöz olduğunu falanda okuyacaksınız:))))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın