Orman'dan Demba Ba ve Töre açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlık seçimi için geldiği federasyon binasında yıldız futbolcu Demba Ba ve Gökhan Töre'nin takımda kalıp kalmayacağıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 25.06.2015, 14:44
1908
Orman'dan Demba Ba ve Töre açıklaması

Beşiktaş'ta kalıp kalmayacağı belirsiz olan Demba Ba ve Gökhan Töre hakkında Siyah-Beyazlılar'ın Başkanı Fikret Orman açıklamalarda bulundu. 

Orman, 'Demba Ba'nın gidişi olumlu şekilde sonuçlanacak gibi gözüküyor. Demba Ba 31 yaşına girdi, Böyle teklifler bir daha gelmeyebilir. Çin kulübü bizde önce Demba Ba ile anlaşmış. Biz Demba Ba'dan sonra görüştük. Ama henüz kesin bir anlaşma yok. Gökhan Töre'ye ise çok ciddi teklifler var ama kesinlikle satmayacağız. Hele hele Türkiye'ye hiç. Bir hafta içinde transferler belli olur dediğimde haftaya netleşir diye espri yaptılar. Bir seneye belli olur diyorum artık' ifadelerini kullandı.

Fikret Orman'ın bu açıklamalarıyla, Gökhan Töre'nin Galatasaray'a satılması gibi  bir durumu ortadan kaldırmış oldu.  Gökhan Töre'nin alacaklarını tahsil edemediği için Galatasaray'a transfer olabileceği konuşuluyordu.

Yorumlar (4)
Emin 6 yıl önce
Tamam da bunları basına niye anlatıyorsun.Ne yapacaksan yap.Maşallah konuşmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsun ramazan programlarında senin ne işin var anca bıdıbıdıbıdı kendi reklamını yapıyorsun gibime geliyor
eskici 6 yıl önce
Emin efendi sen bir tarafta başkan filan mısın renklilerden misin. Sabretmeyi öğren. Sonuç geldiğinde konuş. Hükümetten ve belediyelerden değil kulübün kasasından her şey. Senin gibiler sadece laf üretir.
burak alıcı 6 yıl önce
emin kafan mı iyi konuştuğu kanal ligtv futbolun yayıncı kuruluşu tabikide konuşucak.başkana sallamayı meslek edindiniz mübarekler. baksanıza işinize siz. adam 31 yaşına gelmiş adamı 13 milyona pazarlıyor ersan gibi kazmayı 5 milyona pazarlıyor hemde tl dolar falanda değil euro ama yinede kendini beğendiremiyor. allah askına kendi hayatında hiç üç liralık şeyi 5 liraya sattığın oldumu. bakın biraz işinize ya valla lanet olsun diyorum bazen sizin gibiler bu takımı tuttuğu için.
Hayrullah Biçer 6 yıl önce
Töre neden satılsın ya.. Mustafaya o kadar para verip küstürmeselerdi oğuzhanla töreyi şampiyonduk geçen sene..