Orman, seçim kararı aldı mı? Açıklama var..

Fotospor gazetesinde 'Fikret Orman seçim kararı aldı' başlığı ile yayımlanan haber tüm unsurlarıyla asılsızdır.

GÜNDEM 16.04.2015, 19:03
1800
Orman, seçim kararı aldı mı? Açıklama var..

Yönetim Kurulumuz'da çatlak ve gruplaşma olduğu, uyuşmazlıklar nedeniyle Başkanımız Fikret Orman'ın Olağanüstü Seçimli Kongre kararı alacağı iddiaları, dedikodudan bile öte kötü niyet taşıyan, aslı bulunmayan zırva diye tabir edilebilecek sözlerdir.

Gazetecilik sorumluluğunu hiçe sayarak, gelişi güzel kurgulanan, kulübümüzü yıpratmayı, camiamızı karıştırmayı hedefleyen bu asılsız iddiaları sayfalarına taşıyan Fotospor gazetesini kınıyoruz.

Kamuoyunun ve taraftarlarımızın dikkatine sunarız.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK

Yorumlar (8)
fatih 6 yıl önce
bunu duyan demirörenciler ve adalıcılar kendini damdan aşağı attı :D
çikolastik 6 yıl önce
evet fatikcim yuksek bi dam arıyorum atlıycak.dur hele biraz daa bakınim.
Onder 6 yıl önce
Keske hemen istifa etsede besiktasimiz kurtulsa.adam yapismis koltuga tek yaptigi kendi reklami.Hepinize gecmis olsun. Bu senede Sampiyonluk gitti. Her zamanki gibi 3. luk hayirli olsun. Bu kadrodan da daha iyisi beklenemez zaten!
HEMİRHAN 6 yıl önce
neyin kafasını yaşıyprsunuz, yd ve adalının yatıkları ortada ikiside kulubü ortada bıraktı gitti borç batağında ve şikeyle bir anıldılar leke bıraktılar klube, kimse aday çıkmazken orman aday oldu taşın altına elini soktu, stad işine girişti bu durumda, evsiz sahipsiz kaldı beşiktaş istanbulda, maçlara kaç kişi gitti başka stadlarda, yinede hayal olarak gördüğümüz bu durumda şampiyonluk yarışında ne kadar hata yapsada 3 puanla geride hala yarışın içinde, kimseyi kandıramazsınız bu klube emeği çok orman ın
cevdet 6 yıl önce
Orman istifa. Daha ne bekliyorsun?
murat 6 yıl önce
halenmi fikret orman kimse yokken beşiktaşa başkan aday oldu diyorsunuz ozaman 4 tane aday vardı aklınızı çalıştırın,kongre uyeleri sırf vefa diye bu adamı tekrar seçti durum ortada rezilliker skandalar bitmiyor borc almış başını gidiyor stad ortada yok halen fikret orman diyorsunuz ya ne içiyorsunuz neyin kafasını yaşıyorsunuz
marco 6 yıl önce
urat belliki yaşın küçük hatırlamıyorsun. kimse çıkmadı ilk seçimlerde karşısına hatta aksu aday olacaktı çekildi o da dedi ki bu mali tablo varken kimse aday olmaz. borç hala aynı hatta azalıyor. orman olmasa hala fi yapıda oynuyorduk.
demir 6 yıl önce
Al baskanini da defol git marco. Iyice yanliz kalacaksiniz.stad yapiyorum diye besiktasi bitiren adami istemiyoruz.hersene fb ve gs' nin sampiyonluk kutlamalarinimi seyredicez yeter artik birak palavrayi bu yonetimden bir bok olmaz. Zaten bunlar kalirsa o stad bile dolmaz.kimse maca gitmez!