Orman kimsesiz çocukları sevindirdi

Beşiktaş'ta etkin kongre üyelerinin oluşturduğu 1903 Karakartallar Derneği çocukları sevindirdi.

GÜNDEM 11.05.2015, 18:38
622
Orman kimsesiz çocukları sevindirdi

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'nün de katıldığı Maçka Demokrasi Parkı'ndaki etkinliğe yüzlerce çocuk ile birlikte Başkan Fikret Orman ile giden Dernek Başkanı Cengiz Sarıkaya "Dernek olarak çok yönlü sosyal etkinlikler düzenliyoruz. İkitelli Altın Elma Rehabilitasyon Merkezinden ve çeşitli Çocuk Esirgeme Kurumunda barınan çocukları bir araya getirdik. Beşiktaş ailesi olarak Başkanımız Fikret Orman ve yönetim kurulu ile Bahar şenliğimizde şampiyonluk marşları ile geleceğimiz çocuklara Beşiktaşlılık duruşu konusunda örnek davranışlar sergiledik" dedi.

Orman ise şampiyonluğun ligin son maçına kadar süreceğini belirtti.

Yorumlar (4)
salih uçar 5 yıl önce
sen önce kendi coçuklarına sahip çık coçuklar elden gidiyo
kartaca kartalı 5 yıl önce
arkadaş ülke olarak ne hale geldik ya..ulan gak diyosun ceza guk diyosun ceza,,hakkını aramaya kalkıyosun ceza,konuşuyosun ceza,biraz fazla konuşuyosun örgüt elemanı birde moda deyim marjinal:,,oluyosun..susuyosun seni göz göre göre doğruyolar..napacaz arkadaşş.biatmı edelim susalımmı daha..şampiyonluk gitti,,hemde gözümüze soka soka..cebimizdeki para hortumlandı,,ellerini cebimize soka soka..yahuu hala sus ve otur kaderine razı ol diyolar..yerim ulan böle kaderi..artık isyan var isyann anladını
anladin sen onu 5 yıl önce
kartaca sen kesin parallelsin
Rustem 5 yıl önce
Tamam Sevaptir iyi yapmis ama Sampiyonluk kaybedilmis,milyonlarca taraftar kan agliyor, Ormanin umurunda degilmis gibi bir goruntu var! Heralde yakinda da Tatile gider Fikret bey. Oohh ne guzel hayat Vallahi.