Orman, Gökhan için İtalya’da

Başkan Fikret Orman, Leicester City’nin 7 milyon euro teklif ettiği Gökhan İnler için dün İtalya’ya gitti. Orman, İngiliz kulübünün teklifine olumlu bakan Napoli yönetimi ile görüşecek ve Beşiktaş’a gelmek isteyen yıldız futbolcunun transferini gerçekleştirmek için son kozunu oynayacak

Orman, Gökhan için İtalya’da

Ön libero transferinde Ozan Tufan ile Gökhan İnler’i aynı anda almak isteyen fakat Ozan’ın, F.Bahçe’ye gitmesi nedeniyle bu bölgeye sadece bir oyuncu alacak olan Beşiktaş, Gökhan İnler’in işini bitirmek için harekete geçti. Yıldız futbolcu ile anlaşarak Napoli’yi köşeye sıkıştırmaya çalışan Başkan Fikret Orman transferi bitirmek için dün İtalya’ya gitti. Leicester City’nin, 7 milyon euro bonservis bedeli ödemesine rağmen, Gökhan İnler’in, kulübüne “Beşiktaş’ta oynamak istiyorum” demesi üzerine son bir hamlede bulunmak isteyen Orman, İtalyan ekibinin yöneticilerini ikna etmeye çalışacak.

 


Gökhan İnler ile her konuda el sıkışan Beşiktaş Yönetimi, son anda devreye giren L.City’nin verdiği paradan daha az vermesine rağmen, bu transferi sonuna kadar kovalamaya çalışıyor. Her ne kadar 7 milyon euro bonservis bedeli önerse de, Beşiktaş’ın Gökhan İnler’e sunduğu yıllık ücrete yaklaşamayan Leicester City, tecrübeli oyuncuyu menajeri aracılığıyla da ikna etmeye çalışıyor.

 


Ancak İtalyan medyasında çıkan haberlerde, Napoli’nin yüksek bonservis bedeli nedeniyle Leicester City’nin önerisine sıcak baktığı bu nedenle Gökhan İnler’in İngiliz ekibine transferinin an meselesi olduğu belirtiliyor. Öte yandan Beşiktaş, Gökhan İnler’in transferinin gerçekleşmemesi halinde B planını devreye sokacak. Siyah-beyazlılar bu nedenle başta Eskişehirsporlu Lawal olmak bazı natifler ile de şimdiden şartlı olarak prensip anlaşmasına vardı.

 

MİLLİYET

YORUM EKLE
YORUMLAR
hadi kartal
hadi kartal - 4 yıl Önce

önlibero mevki en çok sayıda ve ençok kaliteli oyuncuların bulunduğu bölge...inlerden yüzlerce iyi ön libero ve genç oyuncu var...
gidin ukranyaya rusyaya senagale taş gibi bir önlibero alın gelin...adı tanınmış ahı gitmiş vahı kalmış oyuncularla uğraşmayın..

pascal
pascal - 4 yıl Önce

heee UKRANYAYA gitsinloer çok biliyon bu işi. zaten çok bildiğin UKRANYAYI bilmemden belli. şahsen ben ilk kez duyuyorum bu ülkeyi

Fethi
Fethi - 4 yıl Önce

Orman transfer icin filan gitmiyor. Gezmeye tatile gidiyor. Alis- veris yapip gelecek! Kimi kandiriyor anlamadim!

kamil
kamil - 4 yıl Önce

ben yorumlayınca arkadaşlar kızıyor. Fakat şunu söylemeliyim; Aziz yıldırımın yandex anlaşması var ve adam genel değerler üzerinden konuşmuş. yılda 25 kere yandexle arama yapıyorsun 1 milyon kişi yapsa 35 milyon $ alıyorsun. Bu taraftar etkinliği olarak yapılabilir ama adam 1,5 milyar borç yapmış, borcu silmeye yönelik hamlesi yok. Başkan kalabilmek için milyon dolarlık harcama yapıyor. 1 milyona Cambiasso alırdın. Yeterdi abi yeterdi!

traşovski
traşovski - 4 yıl Önce

orman italya ya kendine gucciden don versaceden atlet almaya gitmiştir anca..traş her zaman ki gibi icraatları yine..quaresmada gelmese camiada isyan çıkacaktı vurdu milletin ağzına Q7 ile bir avuç bal şimdi götünü gezdiyor orda burda ziyan ediyor koca bir sezonu daha..

kurmaykartal
kurmaykartal - 4 yıl Önce

Bayernden Rode yi kiralayın bütün dertler bitsin..benim anlamadığım şey mbia elinde bonservisi,cambiasso elinde bonservisi aqulliani elinde bonservisi hazırda dururken 1 aydır ozan tufanın peşinde gezip bunları kaçırmak nedir?

ahmet çetin
ahmet çetin - 4 yıl Önce

yanında durex de götürmüş

asi kartal
asi kartal - 4 yıl Önce

BALASZ I AL BURSA TOPUNUN ELİNDEN...