Orman: "Galatasaray Bizim Dostumuz"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Galatasaray'a söylediği iddia edilen sözler için konuştu.

 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Galatasaray ile ilgili basına yansıyan ve tepki alan sözlerine açıklık getirdi ve "Galatasaray bizim dostumuz" dedi.

İŞTE ORMAN'IN SÖZLERİ...

"Biz yemeğe falan katılmadık. Biz kulüp personeli ve bazı departmanlarımızla aynı otelde yemeğimiz vardı. Üzerimizde eşofmanlar falan var. Bir dost meclisinde eski dostlarımızla beraber muhabbet ediyoruz. Galatasaray bizim dost camiamız. Başındaki aile çok sevdiğimiz bir adamdır, dostumuzdur. Böyle bir şeyin içinde kalmaktan dolayı çok üzüldüm. Ayıp. Beşiktaş'ın kurumsal duruşu, kurumsal ifadeleri bellidir. Biz hiçbir camianin iç işlerine karışmayız. O her camianın kendisi ile alakalıdır. İki dost camiayı kavga ettirmeye çalışmak ayıp bir şey. Bizim Galatasaray ile hiçbir problemimiz yok. Çok üzüldüm. Galatasaraylıların da üzüldüğünü tahmin ediyorum. Herkes işine gücüne baksın. Biz kendi işimize gücümüze bakıyoruz. Bizim dostluğumuz ebedi ve bunu zedeleyen taraf olmayacağız."
Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2016, 17:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
asi kartal
asi kartal - 3 yıl Önce

ulan bal gibi söylemişsin bide şimdi kıvırıyosun ya hiç söylemiyecektin yada böyle kıvırmıyacaktın...ne biçim bir yaratıksın sen 2. yarı ayağına basacakları hiç aklına gelmiyomu nasıl bir mallıktır bu önce şampiyon ol sonra alayına giydir..koca ağızlı

kartal
kartal - 3 yıl Önce

ne oldu şimdi neye yaradı niye kıvırdın üç dakika delikanlı ol, ya söyleme yada sözünün arkasında dur.