Orman açıkladı! Şampiyonluk kupası Arena'ya gelecek mi?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, şampiyonluk kupasının Osmanlıspor maçında Vodafone Arena'ya getirilmesi konusunda açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 11.05.2016, 17:33 11.05.2016, 17:34
1993

 Kupanın Osmanlı maçına gelmeyeceğini söyleyen Orman; "Şampiyonluk kupası Osmanlıspor maçına gelmeyecek. Beşiktaş şampiyon olmamıştır. Biz Osmanlıspor'u yenersek veya berabere kalırsak şampiyon olacağız. Şu anda şampiyon değiliz. Bizim öyle bir talebimiz yok. Ligi Torku Konya maçında bitireceğiz. Konya'ya günü birlik bir seyahat olacak. 19 Mayıs bayram günü de stadımızda kutlama yapacağız." diye konuştu.


"KEŞKE ADAYLAR ÇIKSAYDI"
Beşiktaş'ta yaklaşan seçimde tek başkan adayı olmasını da değerlendiren Orman; "Seçimin demokratik olmasını, adayların çıkmasını isterdim. Fikret Orman olmanın avantajları da var dezavantajları da var. Camiamız Beşiktaş yönetimindeki bana güven gösterdi. En büyük hatalar kendinizi kuvvetli gördüğünüz zamanlarda yapılırmış bunun bilincindeyiz. Tecrübeli bir kadroyuz. İlk gelen yönetimdeki gibi değiliz. Beşiktaş camiası Fikret Orman ve yönetimini tanıyor. Beşiktaş'ta önemli işler başardığımızı düşünüyoruz." dedi.
Yorumlar (3)
Buyuk Ali, 5 yıl önce
hukumet propagandasi yapmayaydin iyiydi stad acilisinda fikret baskan. spor siyaset yeri dedin, sonra millete saksakcilik yaptin. utandik.
sampiyon olduysak, bu cocuklarin sayesinde.
slck 5 yıl önce
adamsın adam! ilk günden bu güne kadar destekledik.
bize fikretormansporcular dediler aldırmadık.

şu dönemler en kötü günlerimiz...daha iyi olacağız çok daha iyi olacağız.
Gungor 5 yıl önce
Ezik ve dar goruslu.parasi da yok!