Orman Açıkladı! Demirören'i Destekliyoruz

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena'da TRT Spor'a özel bir röportaj verdi.

GÜNDEM 17.06.2015, 15:59
1075
Orman Açıkladı! Demirören'i Destekliyoruz

Ahmet Nur Çebi ile hiçbir şekilde sorun yaşamadıklarını da belirten Orman, "Ahmet Nur Çebi'ye Ahmet Ağabey derim. Çok emek sarfetmiştir, ben de emeği vardır. Çok faydalı olmuştur. Ahmet Nur Çebi'ye ben bundan tam 2 sene evvel, UEFA'daki bir davada takside söyledim. "Bak Ahmet Ağabey, biz stadyumu bitirmeye yaklaşınca senle beni kötü etmeye çalışacaklar, dedikodu çıkaracaklar. Fazlalaşacaktır. Aday olamayanlar laf çıkaracaktır." dedim. Ben bunların ne olduğunu bilirim zaten. Üzülüyorum tabii, biz burada iş yapacağız. Kimsenin gelip Beşiktaş'a yardım istediği yok. Biz bunları yaparken, kimseye gitmiyoruz. Bizi rahat bıraksınlar, işimizi yapalım. Şu Beşiktaşlılar mutlu olsun. Tırtıllarla Beşiktaş'ı rahatsız etmesinler. Ayıp şeyler" ifadelerini kullandı.

"YILDIRIM DEMİRÖREN'İ DESTEKLİYORUZ"

TFF Başkanlığı konusunda da konuşan Orman, Haluk Ulusoy da başkan adaylığı açıklayacakmış. Biz Demirören'in, eski bir Beşiktaş başkanı olarak devam etmesini isteriz. Hataları vardır ama diğer adayların da "Şu hataları biz yapmayacağız" dediklerini duymadık. Demirören ne yanlış yapıyor da, onlar neyi doğru yapacak. Biz Demirören'e imza verdik adaylığı için. Demirören dahil kim varsa alacaklı, onları ödemek istiyoruz. Borç ödeyebilecek noktaya geldik. En kısa sürede tüm bunları bitireceğiz. Stadyum ile birlikte borçların nasıl azaldığını herkes görecek" dedi.

"ŞENOL GÜNEŞ'İ ÇOK İYİ TANIRIZ"

Teknik direktör Şenol Güneş hakkında da konuşan Orman, "Şenol Hoca'yı iyi tanırız. Sevdiğimiz bir insandır. Şu anda o da kadrosunu oluşturmaya uğraşıyor. Ümraniye ile ilgili yatırım planı daha evvel aldığımız bir karardı. Şenol Hoca'nın görüşleri ile yapmak daha da iyi oldu. Şu anda o bir tatil yaptı. Dün ilk kez oturduk konuştuk. Transferler ve yapılacak işlerle alaklı. Ben ve asbaşkanım Umut Güner buradayız. Ahmet Bey de Ümraniye ile alakalı çalışıyor. Erdal Torunoğulları transferle alakalı çalışmalar içerisinde. İstişareler yapıyoruz. Şenol Hoca çok pozitif ve akıllı bir adam. Altına ekip kurduk, Tamer Tuna geldi. Bizim eski ekibimiz var." dedi.

"GEÇEN YIL TEKNİK EKİPTE HATA YAPTIK"

Şenol Güneş'in ekibi hakkında da açıklamalar yapan Orman, "Geçen sene Tamer Tuna gibi birinin olmamasının acısını çok çekti. Teknik direktörün yardımcıları çok önemli. Tamer, kendini çok geliştirdi. Ben 2002 senesinde Tamer'i transfer ettim, Trabzonspor'dan. Şanssızlıklar yaşadı. Kendini epeyi geliştirdi. İstikbalde Beşiktaş'a hocalık yapacak vasıflarda. Hoca kim olursa olsun, Tamer'in 1. yardımcı olmasını istiyordum. Şenol Hoca, her şeyden evvel iyi bir öğretmendir. Görev itibarıyla çizgilerini bilen bir yapıyla mutlu olacaktı. Tamer ile görüştürdük, hiç sıkıntı yok. Tamer saygılı, tanıdığımız bir futbol adamıdır" ifadelerini kullandı.

"FUTBOLDA YENİ BİR YAPILANMAYA GİDECEĞİZ"

Futbolda yeni bir yapılanmaya gideceklerini dile getiren Orman, "Futbolda tekrar bir yapılanma olacak. A takımı bir tarafta, diğer altyapı takımları ile koordinasyon sağlayacak bir direktör bulacağız. Pilot ve kardeş takım uygulamalarında sona geldik. Finansal durumumuz uygun olsaydı, bu yıl bir pilot takım alacaktık bu sene. Bütün bu organizasyonu yönetecek biri lazım" dedi.

Yorumlar (12)
fatih 6 yıl önce
yapılanma yapılanma yapılanma daha neyin yapılanmasına gidiyosun bu sene son seneniz haberin var değilmi orman efendi
blck35 6 yıl önce
her sene yapılanıyoruz zaten sayın fikret orman...
sermet 6 yıl önce
Başka destekleyecek adam bulamadınmı sayın başkan.Beşiktaşın ne halde olduğunu ne çabuk unuttun.
asiholigan 6 yıl önce
ne oldu lan ormansporlular. sizinki tüpçünün bi tarafını yalamaya başlamış yine. tüpçünü oyları ile başkan olan orman senden nefret diyoruz defolllllllllllllll
asi kartal 6 yıl önce
fikocular alsın bunu evlerinin duvarına assınlar...fikoculara karşı çıkanlara hep tüpçü etiketi yakıştırıyolardı alın şimdi en büyük tüpçünün destekçisi fiko yu görün...beşiktaşın anasını ağlatan bu şerefsiz tüpçüyü fiko ve yönetimi destekliyor..hepsini geç-geçen sene hakem kararlarıyla şampiyonluğumnuzu elimizden alıp hırsız gs ye verdi bu it hala onu destekliyomuşlar ...alın gerçek yüzünü görün bu fikonun nerde kirli işler var ise hep altında fiko çıkıyor
kartalizmir 6 yıl önce
Ben de destekliyorum. Dönüp Bjk başkanı olacağına tff başkanı olarak kalsın daha iyi. Tüpçünün elinde binlerce fason fenerli gsli üye var aday olduğu gün seçtirir kendini bu
osman 6 yıl önce
demirören tff başkanı olsun yardımcısıda adalı olsun. allaha yakın beşiktaşıma uzak olsunlar.
grkan 6 yıl önce
tüpçü bile ormandan iyidir :D
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın