Önder Özen'den Fikret Orman'a flaş sözler!

Göztepe Teknik Direktörü Önder Özen, bir gazetecinin kulüp başkanı Mehmet Sepil'e, “Seneye de Önder Hoca ile devam mı?" sorusuna sinirlenerek, gazetecileri küfürlü bir şekilde tehdit etti.

GÜNDEM 24.03.2016, 14:51 24.03.2016, 14:54
1259

 Göztepe Taraftar Derneği tarafından hazırlanan "Bir Minibüs Taraftar belgeselinin galası için Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'ne gelen gazeteciler, gösterim öncesinde Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil'den takımın gidişatı konusunda görüş almak üzere sorular sordu. Bir gazetecinin Başkan Sepil'e, "Seneye de Önder Hoca ile devam mı sorusuna sinirlenen Göztepe Teknik Direktörü Önder Özen, genç muhabiri, "Gel sen bakayım buraya diyerek yanına çağırdı.

"YILDIRIM VE ORMAN BENLE KAVGA EDEMEDİ

Geçtiğimiz hafta oynanan ve 2-2'lik skorla berabere biten Göztepe - Altınordu maçında tribünlerin tepkisini yazan gazeteciye, "Sen maçı izlemiyorsun, tribünlere bakma sadece diyen Özen, gazetecilerin elindeki ses kayıt cihazlarının açık olduğunu unutup, medya mensuplarına sert bir şekilde, "Benle Aziz Yıldırım'ın sülalesi medya üzerinden kavga edemedi, tırstı kaçtı. Fikret Orman edemedi. Benle medya üzerinden kavga olmaz, çünkü onun galibi bellidir dedi.

ORMAN'A "PARAMPARÇA OLURSUN DEMİŞ

Gazetecileri kendine düşmanlık yapmakla suçlayan Önder Özen, muhabirleri, "Fikret Orman'a ilk geldiğim gün söyledim; 'Sakın benle medya üzerinde kavga etmeye kalkma, paramparça olursun' diye. O biliyor çekildi kenara, kavgaya girmedi. Aziz Yıldırım'a bunu söyleme şansım olmadı. Ben ayrıldıktan yıllar sonra aramızda husumet çıktı. O da biliyor, o yeltenemez öyle şeylere. Altı okka t…k ister. Önder Özen'le medya üzerinden oyun oynamak kolay iş değil diyerek küfürlü bir şekilde tehdit etti.Fotomaç
Yorumlar (7)
Sami 5 yıl önce
Ormana yapar hicbir gucu yok, ama Aziz yildirima boyle hareket yapamaz!
aslanavcisi 5 yıl önce
orman kadar başınıza taş düşsün siz nasıl beşiktaşlısınız lan beşiktaşın başkanını şikeci şaibeci başkan paçavrası ile aynı kefeye koyup bide paçavrayı övüyorsunuz
BJK 5 yıl önce
Ses kaydını duymadan bu habere inanmak güç.
At+yalan%C4%B1+... 5 yıl önce
Medya ya kafa tutmak he iyi günler onder ozen,Seni seven ve güvenen bi insandm ama yaptıgn acklamalar dogruysa cok ayıp ettin by by sıradaki
Veli 5 yıl önce
iyi yapmis,kime nasil konusacani iyi biliyor onder bey. 2 kelimede burada yazi yazan eziksporlu fikretcilere soyle, bunlar hepsi zavalli.yoksa ben fena konusurum!
BJK 5 yıl önce
Önder Özen kardeş, iyi adamsın hoş adamsında bu açıklamalarını sana hiç yakıştıramadım. Fikret Ormana yemiş söylemek Azize yememiş söyleyememişsin. Şimdi husumetin kralını yaptın dolaylı yoldan söylettirmişler sana. Medyaya kafa tutmuşsun kafanı koparmışlar. Bakalım nasıl kıvıracan merakla bekliyorum.
bülent arslan 5 yıl önce
hoşşşştttttttt önder özen