ÖNCE orta hakem... Evet, Bülent Yıldırım...

Sanlı Sarıalioğlu kaleme aldı...

GÜNDEM 16.03.2016, 02:39 16.03.2016, 02:41
1309

 ÖNCE orta hakem... Evet, Bülent Yıldırım önceliği almayı fazlasıyla hak etti! Maşallah çok becerikliydi! Mustafa Yumlu 12. dakikada voleybol oynadı. Nerede biliyor musunuz? Kalesinin hemen önünde. Yıldırım’ın gözlerine o anda bir perde indi. Bülent bey bununla da yetinmedi, 33. dakikada Cavanda’nın kalecisine verdiği bir pas vardı. Yıldırım yine oralı olmadı.

Eee insaf! Ne insafı yuh! Gerçekten yuh! Ayıp bin kere ayıp, milyon kere ayıp. Maçların oynanmasına ne gerek var? Hakemler bir araya gelsinler, karşılaşmaların sonuçlarını önceden belirlesinler.

Olsun bitsin. Bu hakemlerle futbolun keyfini çıkaramayız. Bu hakemler adamı çıldırtır.

Trabzonspor’u bundan önceki maçlarında cayır cayır yaktılar. Bülent bey şimdi aklı sıra Trabzonspor’a ödün veriyor.

Bu arada hakeme daldık maçın kritiğini unuttuk.

Öncelikle belirteyim, Trabzonspor’u üzülerek izledim. Nerede o bizim bildiğimiz eski Trabzon, nerede bu Trabzon? Ne yazık ki çok güçsüzler.

İlk yarının başlarında 1-2 pozisyona girdiler ve sonra tamamen oyundan düştüler. Beşiktaş epeyce pozisyona girdi, atamadı. Gomez, topları ezdi, ezdi.

Sonunda yine noktayı koydu, işi bitirdi. Bu golde Quaresma’nın katkısı çok fazlaydı.

Yine adrese orta yaptı. Necip Beşiktaş’ın en etkili oyuncusuydu, hatasız oynadı. İsmail döküldü. Beck ve Atiba hep bildiğiniz gibi...

İkinci yarıda Tolga’nın yerine oyuna giren Günay’ı son dakikalarda 1-2 kez gördük. Beşiktaş önemli işler yapıyor.

3 günde kazanılan 6 puan... Şunu çok net görüyoruz. Beşiktaş, sezonun sonuna kadar şampiyonluk yarışının tam göbeğinde... Kartal kanatlarını açtı.
Yorumlar (8)
KARTALIMSIN SEN 5 yıl önce
yönetim bu hakem eyyamını medyada çemkirmezse bidaha yapacaklar..hakemler ayarlanıyor türkiyenin en iyi hakemi denen cüneyt çakır dahi hepsi bu işin içindeler hatta o adam başı çekiyor.yönetim bunu sürekli gündemde tutmalı ki bidahaki maça yapamasınlar..
FORZA BEŞİKTAŞ 5 yıl önce
Lehimize verilmeyen net penaltılar,kırmızı kartlar.Rakibin lehine verilen şaibeli kartlar,penaltılar..Nereye kadar götürecekler bu soytarılığı bilemiyorum.Bu ülkede futbolla ilgili herkes bugünden şampiyonun Beşiktaş olduğunu,Fener'in ite kaka götürüldüğünü görüyor.Bu durum futbolumuza hizmet etmez,geriye götürür.Lütfen futbolun içinde olanlar bu sorunu çözsünler.
KARTAL06 5 yıl önce
Fenevli Melih Şendil yatacak yerin yok.
KARTALLAR YANLIZ UÇAR 5 yıl önce
benim anlayamadığım, dosyaları yargıtayda hala aklanmadılar ama nedir bu cesaret, bu filmi daha önce görmüştük biz, hapistemi akıllandırmadı bunları, unutulan birşey var futbolu bitirecekler ülkede seyirci sayısı azalıyor, sistem çökerse herkes altında kalır, sizi azizde kurtaramaz.
EN BÜYÜK AŞK BEŞİKTAŞ 5 yıl önce
Bu hakemlerin ortak bir özelliği var. Hepsi İyi Aile çocuğu!!
KARTALIMSIN SEN 5 yıl önce
Dun aksamki macin sipikerine dikkat ettinizmi VE ADAMLARA BİZ DECODER ALIP PARA KAZANDIRIYORUZ DİGİTÜRKLERİ İADE EDELİM BEN GEÇEN SENE İADE EDDİM.
KARTAL 06 5 yıl önce
Şu Melih KEMdil kim yahu. Onu da yazın .Lig TV ye protesto gerekir.
kartal 5 yıl önce
lan söylüyorsunuz veren az verin sene decoderleri vermeyen renkli olsun.