Onay: Hoca dahil hepsi formsuzdu

Beşiktaş dün sezonun hatta son yılların en kötü maçlarından birini oynadı. Takımda ciddi bir düşüş var. Bu net bir şekilde görülüyor.

GÜNDEM 03.02.2018, 04:05 04.02.2018, 11:59 kartalbakışı.com
860

Saha içi yardımlaşması çok düşük seviyede. Pas yapamayan topu kaybedince nitelikli baskı yapamayan bir Beşiktaş izledik. Dün Medel dışında sahaya yüreğini koyan başka oyuncu yoktu. Oğuzhan’ın kötü oynamaya hakkı var ancak Beşiktaş kaptanı sahada kesinlikle daha fazla savaşmalı. Son 2 maçın yıldızı Talisca da tel tel döküldü. 1 tane olumlu hareketi yoktu. Ya Vida? Bursaspor’dan daha fazla savunmanın dengesini bozan isim oldu Hırvat stoper. 
 
ZİNCİRLEME HATA VAR

Yenilen gollerde hatalar zinciri var. 2 golde de Fabri ve Vida bu zincirin önemli 2 halkası oldu. 

Ya Şenol Hoca? “Hocam, Tamam Oğuzhan çok kötüydü çıkarttın da orta alanı tamamen boşaltıp Tolgay yerine neden bir forvet daha soktun? Tüm orta sahayı boşalttın.  Zaten Negredo, Love, Quaresma ve Talisca yok muydu oyunda?” Bu kadar olumsuzluğa rağmen Harun’un inanılmaz kurtarışları da maçın berabere bitmesinde etkendi. 
 
Beşiktaş, daha güçlü oyunlar oynamalı. Eski hüviyetine bürünmeli.Silkinmeli. Deplasmanlarda kazanma karakterini ve kararlılığı ortaya koyamıyorlar. Bursaspor çok mücadele ederek yenik duruma düşmesine rağmen puan için savaştı. Ancak bu kadronun Batalla’sız kalite sorunu var. 

***

Güntekin Onay / Şampiy10

Yorumlar (2)
dede 3 yıl önce
medel. lens, negredo çooooooooooook berrrbaaaaaaat.negredo yerine larini koyda bir şutunu seyredelim adamın .şenol sen kafa nı bir yoooklaaaaaa.
Zehni korkmaz 3 yıl önce
SEVGILİ HOCAM KUSURA BAKMADA GECEN SENE Kİ ŞENOLHOCAM I ARIYORUM. TUNA GITTI SENDE ZEFK AZALMİŞ GÖRÜYORUM. YANILIYORUMMU? CANIM HOCAM KAMCILAMAN LAZIM BU TAKIMIN 120 DK OYNUYAMAZ BIR FIZIKSEL RUH HALLERI APACIK ORTADA. 60 DK SONRA KANATLARI DÜŞÜYOR. BAZILARI HAYAL let leyla gıbıler. ÖRNEK özi, TARISCA, lens. Yok böyle ihanetlik. Özının mukavele imiş ben onu anlamam nasıl bana düşen görevı yerıne getırıyorsam oda görevını getırecek. Ben her hafta para verıyorum onun leyla halını izlemeye hiç hakkı yok. Bu örnek. Gecen yılkı performans nerede. Havlumu attınız.