Olympiakos'un aklı hala Beşiktaş'ta

UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'ın son 16 turunda elediği Olympiakos'un Yunan futbolcusu Retsos, Lyon - Beşiktaş maçıyla ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı.

GÜNDEM 08.04.2017, 11:58 08.04.2017, 21:30 kartalbakışı.com
4399

Retsos ülke basınına yaptığı açıklamada, "Avrupa'dan elendik ama bence bu sezon Avrupa kupalarında gayet iyi bir performans sergiledik. Şimdi artık lige bakıyoruz. Ligi ve kupayı alarak sezonu 2 kupayla tamamlamak istiyoruz. Bundan böyle mazaretimiz olamaz." diye konuştu.

Retsos, UEFA Avrupa Ligi'nde kendilerini eleyen Beşiktaş hakında da oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yunan futbolcu;

"Dediğim gibi bu sezon Avrupa kupalarında genele baktığımızda kötü olduğumuzu söyleyemem. Üstelik Beşiktaş gibi Türkiye'nin en iyi takımına elendik. Ben Beşiktaş'ın kupada daha fazla ilerleyebileceğini düşünüyorum. Lyon'un tecrübesi fazla olmasına rağmen Beşiktaş'ın skoru değiştirebilecek çok fazla ismi var ve İstanbul'da gerçekten, herkesi etkileyecek bir taraftar desteğine sahipler. Beşiktaş, Lyon'u elerse şaşırmam." diye konuştu.

Futbol Arena

Yorumlar (1)
kaka 4 yıl önce
kardeşim maçı bırakmayın ,gücünüzü 90 dakikaya yayın.biz daha tekniğiz. sinirlerimize hakim,oyuna hakim oynarsak bu lionu rahat geçeriz kardeeeeeeeşşşşşşşşşşşşşşşiiiiimmmmm.