Olcan Adın'dan Beşiktaş Açıklaması

Trabzonspor'dan Galatasaray'a transfer olan ancak geçen hafta kadroda kendine yer bulamayan Olcan Adın, hakkında çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yaptı.

Olcan Adın'dan Beşiktaş Açıklaması

Trabzonspor'dan Galatasaray'a transfer olan ancak geçen hafta kadroda kendine yer bulamayan Olcan Adın, basında hakkında çıkan "Beşiktaş'a gitmeliydim" şeklindeki haberleri yalanladı.

Galatasaray'ın resmi internet sitesinden bir açıklama yayınlayan Olcan bu haberleri kesin bir dille yalanladı.

İşte Olcan'ın yaptığı açıklama:

"Bugün Fotomaç gazetesinde “Gelmediğime pişmanım” başlığıyla çıkan haber tamamen asılsızdır. Taraftarımız ve futbolseverler bu tip hayal ürünü dedikodulara lütfen inanmasın. Tüm kamuoyunun Galatasaray’da herhangi bir sorunum olmadığını bilmesini isterim."

YORUM EKLE
YORUMLAR
asi kartal
asi kartal - 4 yıl Önce

ne yalanı be kimi kandırıyosun öyle bir pişman oldun ki bu her maçta göze çarpıyor hırsız burak ve çakal selçuğa kanıp o kulübe gittin şimdi seni oynatmıyorlar zaten yaşında geçti işin bitti beşiktaşa gelseydin banko oynardın ama nerde sende o kafa iyi ki gelmemişsin gökhanı aldılar sen gökhanın ayakkabılarını bağlarsın ancak.senin futbolculuk hayatın bitti dostum.ha bu arada gs yede çok iyi oldu sana ve bonservisine verilen paralar gs yi iflasa bir aadım daha yaklaştırdı buradan fikret ormanı ve yönetimini tebrik ediyorum yaptıkları staddan sonra 2. doğru bu idi

Ziya Yalçın
Ziya Yalçın - 4 yıl Önce

Iyi ki almamisiz. Bizim kapı gibi Gökhan Töre'miz var... :)

bossBesiktasss
bossBesiktasss - 4 yıl Önce

LEN BAS GIT SEN KIMSINKI SENI ALALIM..Yönetimden nefret ediyorum ama HELAL OLSUN IYI SEZMISLER..Hatta sunu yazmistim cincona Transfer olunca.."YARIN OTURUR OTURUR siser bursaya gider diye...

kara
kara - 4 yıl Önce

Doğru söyle lannn...Allahın adını andım :)))

melih
melih - 4 yıl Önce

olcan gelseydi toreyi almazdik boylesi daha iyi oldu

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

Iyi kide gelmedin töre senden on kat daha iyi sen git bursada eskişehir de falan oyna

harun taş
harun taş - 4 yıl Önce

beşiktaşa 3 yılda 3 futbolcu gelmedi sadece biri kurtardı kendini oda salih uçan mehmet topuz fenere gitti toplasan 3 sezonda 3 yada 4 maç oynadı olcan gitti gs toplasan daha yeni olsada orda iyi futbolcular varken bulursun sen herkez gözü para olmuş alın size para ne oldu şimdi kadroya zor giriyon beşiktaşa gelmeyen kaybeder bu kadar basıt daha ne diyeyim!

Kartal yürekli
Kartal yürekli - 4 yıl Önce

sen yavsak cinconlari ile TOP oyna