Olaylar ve kavgalar damga vurdu.

Oldukça rahat geçmesi beklenen Beşiktaş Mali ve İdari Kongresi'ne üyelerin konuşmaları esnasında yaşanan olaylar ve kavgalar damga vurdu.

GÜNDEM 14.05.2016, 16:32 14.05.2016, 16:36
7569
 Üyelik giriş ücretinin yükseltilmesi esnasında başlayan gerginlik gün boyu sürekli atışmalar ve kavgalarla sürdü.

İsmail Tugay Güzel isimli bir kongre üyesinin başkan ve yönetim aleyhine sarf ettiği sözlerin ardından bir anda tartışma başladı. Kongre üyeleri kadar özellikle Metin Albayrak başta olmak üzere Güzel'in konuşmasına müdahale ederek kürsüden indirdiler. İsmail Güzel'in dışarı alınmasının ardından arka bölümde Başkan Orman'ın ve yöneticilerin de karıştığı büyük bir arbede yaşandı.

Bu arbede esnasında Başkan Fikret Orman'ın İsmail Güzel'e tokat attığı görüldü. Bu tokattan sonra yere düşen Güzel, Başkan Orman'a saldırmaya kalkınca araya giren bir çok kişi olayı yatıştırmak için çaba gösterdi .Güzel'in salon dışına çıkartılmasından sonra Başkan Orman tekrar yönetim masasına oturdu ve kongreye devam etti.

Oldukça gerilen kongrede taraflar birbirlerini karşılıklı suçlamaya devam ederken günün sonunda kürsüye çıkan Başkan Orman üyelere teşekkür konuşması yaptı.

Kongrenin sonunda yapılan oylamada Beşiktaş Yönetimi Mali ve İdari açıdan oy çokluğu ile ibra edildi.


KAYNAK:DHA
KAYNAK:FANATİK
Yorumlar (4)
kartalizma 34 5 yıl önce
sallama haber. medyası da federasyonu da ne yapacağını şaşırdı artık:.. nerede hani yumruklama görüntüsü ? iddia edildi bilmem ne. yarın hepinizi üst üste koyup.....
slck 5 yıl önce
Küfür eden ısmail güzel vatan hainidir.
Supi+ozkan 5 yıl önce
Bir tüm türkiyenin örnek gösterdiği seba duruşuna bak birde şu başkan tiplemesine bak. Beşiktaş taraftarına el kaldıracak cesareti nereden buluyorsun? Siyasi bağlantılarınamı güveniyorsun?
Efe 5 yıl önce
Helal olsun Fikret Başkan