Olay karikatüre açıklama geldi

Hürriyet gazetesinde Latif Demirci imzasıyla yayımlanan karikatürü kabul edilemez buluyoruz.

GÜNDEM 17.04.2015, 15:57
1864
Olay karikatüre açıklama geldi

Hürriyet gibi saygın bir kuruluşa yakışmayan bu karikatürün ifade özgürlüğünü aştığı ve imajımızı zelemeye yönelik olduğu herkesin malumudur.

Milletimize mal olmuş, ülkemiz topraklarının ilk spor kulübü olan, Şeref'i ve Hakkı ile spor sahalarında centilmence mücadele eden, armasında Ay-Yıldızlı bayrağımızı taşıyan, milyonlarca taraftarıyla 112 yıldır dim dik ayakta duran Beşiktaş JK'ya gösterilen bu tavrı anlamakta zorluk çekiyoruz.


Saygılarımızla, 

Beşiktaş JK

Yorumlar (8)
demirhan demir 6 yıl önce
buradan kaç defa yazdım bizim için aslolan beşiktaşın menfaatidir şurada ligin bitmesine sayılı haftalar kala beşiktaşımızı sürekli karıştırmak için elelerinden geleni yapıyorlar bunlara inat gün birlik günüdür.
hakan güzgülleri 6 yıl önce
hürriyet gibi bir kuruluşa yakışmayan mı? aydın doğan ve hürriyet'ten başka ne beklenir ki?
miro 6 yıl önce
hürriyet iyi yapmış,bırakın bu işleri fikret orman utanmıyoda hurriyet mi utanacak.locayı rezaya satarsan böyle tepkilere hazırlıklı olacan.
marco 6 yıl önce
@miro sen iste rezadan locayı geri alıp sana satalım ne dersin? ne hikmetse doğan medya son zamanlarda beşiktaş üzerine oyunlar oynamaya başladı.
engin sakallı 6 yıl önce
arkadaşlar seçim dolayısı ile çarşı ve aydın doğan grubu beşiktaşı kurban ediyor gerçek taraftarlar siyasi görişünüz ne olursa olsun klübümüze sahip çıkalım hürriyet alma aldırma
atasoyk 6 yıl önce
maça gelen 42 bin kişiden sabıka kaydı mı istiyelim? o da ytmez bir ihtiyarlar heyeti toplayıp mulakata mı alalım 42 bin kişiyi... adamı kimse yönetici yapmadı... ne kadar boş ve manasız tartışmalar yapıyoruz. şampiyonluk kaçıyor.. kimsenin umrunda değil...
Faruk ÖZTAŞ 6 yıl önce
kınayın kınayın AMK siz ancak kınarsınız zaten ezikler ulan biraz karakterli olun masaya yumruğunuzu vurun renkli medya senle resmen taşş.......k geçiyor sende tık yok kulubü haciz memurları basıyor başkan firarda kulüpte 1 tane yönetici yok sonra çıkmış BJK tvde şow yapıyor elalem tüm renkli tv kanallarınin tesislerine gelmesini emrediyor hepside tıpış tıpış gidiyor sıkyorsa gitmesinler hadi artık başkan mahkemende sonuçlandı davayı kazandın inşaata devam amacına ulaştın bırakta BEŞİKTAŞ'ımızı HAKKI'mızla ŞEREF'imizle gerçek BEŞİTAŞ'lılar yönetsin...!
bjkomer 6 yıl önce
Sizler neyin kafasını yaşıyorsunuz adamlar bu kulubu milyon avro larla aldılarda bizim mı haberimiz yok sizler serdar adalı adalı diye haykırıyonuz ama q7 nin sözleşmesi bile ortada paran varsa gücün vardır sizler hiç sevmediginiz renklilerin taraftarına bakın bakalım sadece lafda degil icraattada takımlarını tutuyorlar sizler cakma forma bedava bilet peşinde koştukca bu takım zaten bi yere gelemez