Olay iddia! Lucescu Beşiktaş'a

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Ünlü teknik direktör Mircea Lucescu’nun Beşiktaş’a geleceğini söyledi. Yıldırım, bu açıklamayı gazeteci Candaş Tolga Işık’a yaptı.

GÜNDEM 29.05.2015, 12:53
14490
Olay iddia! Lucescu Beşiktaş'a

Lig Radyo’da İlker Duralı ile 12.Adam programına katılan Candaş Tolga Işık ‘dün gece (28 Mayıs’ı 29 Mayıs’a bağlayan gece) bir mekanda Aziz başkan ile karşılaştık. Bana ‘hadi hayırlı olsun, Lucescu’ya anlaşmışınız; yılda da 4 milyon Euro verecekmişiniz’ dedi. Son derece ciddiydi. Benim de Beşiktaş’lı olduğumu bildiğinden bana bunu bir müjde gibi anlattı ve samimi bir açıklamaydı” dedi. 

Işık, Yıldırım’a sorduğu “Fenerbahçe’nin yeni sezonu ve transferleri ne olacak?” sorusuna da İtalyan sportif direktörün karar vereceği şeklinde yanıt aldığını ifade etti. Başkan Aziz Yıldırım’ın bu yanıtıyla özellikle bugün gazetelerde çıkan Terraneo haberlerini doğruladığı da ortaya çıkıyor. 

Candaş Tolga Işık, Beşiktaş’ın yeni hocasının da ya Lucescu ya da Şenol Güneş olacağını; Mustafa Denizli’yi yönetimde isteyen önemli bir grubun da bulunduğunu ifade etti.Gazeteci Işık ayrıca, IBFK Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın da başkan Fikret Orman tarafından çok istendiğini bizzat bildiğini açıkladı. 

Yorumlar (24)
ahmet a. 5 yıl önce
baba geliyor babaaaa
Cemil 5 yıl önce
Kardes,biz bu haberlerin hicbiriyle inan ilgilenmiyoruz. Kongre karari ne oldu ondan haber verin. Secim ve defisim istiyoruz. Yoksa seneye 2 bin kisiye oynar koca Besiktas.hep sizin inadiniz yuzunden oluyor. Gidin,gidin,gidin!
aptullah 5 yıl önce
abdullah avcı aslında tam fikret orman lık hamle olur keşke getirse.. kendi hocamıza bağırırız yere yatsanaa yere yatsanaa abdullah avcı yere yatsanaa :)
PASCALL 5 yıl önce
KEŞKE LUCESKU DOĞRU OLSA... KEŞKE..!!
ASİHOLİGAN 5 yıl önce
keşke gelse, bari uefa kupasını alırız. ama fikret orman varken hiçbişi olmaz. luceye 3.sınıf topçuları verir,adam kayfayı yer.Luce geliyorsa, sıra iyi bir başkan adayında, onunlada 3-4 iyi trasnferle çok iyi yerlere geliriz. ama transferleri ib zahmet gelen yönetici cebinden yapacak malesef..orman çok başarılı olduğu için tuefa transfer yasağı koydu.
reza zarrak 5 yıl önce
Lafimin arkasindayim. Yarrak gelir.
34Kartal34 5 yıl önce
bizimkiler küçük lucescuyu bile alamaz.
Kadir Ayaz 5 yıl önce
1986-87'DE ŞAMPİYON KULÜPLERDE ÇEYREK FİNAL OYNADIK.. LUCESCU İLE İSE ŞAMPİYON OLDUK, O SENE 2002-03'DE UEFA ÇEYREK FİNAL OYNADIK...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın