Olay iddia! Lucescu Beşiktaş'a

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Ünlü teknik direktör Mircea Lucescu’nun Beşiktaş’a geleceğini söyledi. Yıldırım, bu açıklamayı gazeteci Candaş Tolga Işık’a yaptı.

Olay iddia! Lucescu Beşiktaş'a

Lig Radyo’da İlker Duralı ile 12.Adam programına katılan Candaş Tolga Işık ‘dün gece (28 Mayıs’ı 29 Mayıs’a bağlayan gece) bir mekanda Aziz başkan ile karşılaştık. Bana ‘hadi hayırlı olsun, Lucescu’ya anlaşmışınız; yılda da 4 milyon Euro verecekmişiniz’ dedi. Son derece ciddiydi. Benim de Beşiktaş’lı olduğumu bildiğinden bana bunu bir müjde gibi anlattı ve samimi bir açıklamaydı” dedi. 

Işık, Yıldırım’a sorduğu “Fenerbahçe’nin yeni sezonu ve transferleri ne olacak?” sorusuna da İtalyan sportif direktörün karar vereceği şeklinde yanıt aldığını ifade etti. Başkan Aziz Yıldırım’ın bu yanıtıyla özellikle bugün gazetelerde çıkan Terraneo haberlerini doğruladığı da ortaya çıkıyor. 

Candaş Tolga Işık, Beşiktaş’ın yeni hocasının da ya Lucescu ya da Şenol Güneş olacağını; Mustafa Denizli’yi yönetimde isteyen önemli bir grubun da bulunduğunu ifade etti.Gazeteci Işık ayrıca, IBFK Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın da başkan Fikret Orman tarafından çok istendiğini bizzat bildiğini açıkladı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet a.
ahmet a. - 4 yıl Önce

baba geliyor babaaaa

Cemil
Cemil - 4 yıl Önce

Kardes,biz bu haberlerin hicbiriyle inan ilgilenmiyoruz. Kongre karari ne oldu ondan haber verin. Secim ve defisim istiyoruz. Yoksa seneye 2 bin kisiye oynar koca Besiktas.hep sizin inadiniz yuzunden oluyor. Gidin,gidin,gidin!

aptullah
aptullah - 4 yıl Önce

abdullah avcı aslında tam fikret orman lık hamle olur keşke getirse.. kendi hocamıza bağırırız yere yatsanaa yere yatsanaa abdullah avcı yere yatsanaa :)

PASCALL
PASCALL - 4 yıl Önce

KEŞKE LUCESKU DOĞRU OLSA... KEŞKE..!!

ASİHOLİGAN
ASİHOLİGAN - 4 yıl Önce

keşke gelse, bari uefa kupasını alırız. ama fikret orman varken hiçbişi olmaz. luceye 3.sınıf topçuları verir,adam kayfayı yer.Luce geliyorsa, sıra iyi bir başkan adayında, onunlada 3-4 iyi trasnferle çok iyi yerlere geliriz. ama transferleri ib zahmet gelen yönetici cebinden yapacak malesef..orman çok başarılı olduğu için tuefa transfer yasağı koydu.

reza zarrak
reza zarrak - 4 yıl Önce

Lafimin arkasindayim. Yarrak gelir.

34Kartal34
34Kartal34 - 4 yıl Önce

bizimkiler küçük lucescuyu bile alamaz.

Kadir Ayaz
Kadir Ayaz - 4 yıl Önce

1986-87'DE ŞAMPİYON KULÜPLERDE ÇEYREK FİNAL OYNADIK.. LUCESCU İLE İSE ŞAMPİYON OLDUK, O SENE 2002-03'DE UEFA ÇEYREK FİNAL OYNADIK...